Parenting

Matka urodzi dziecko własnemu synowi. "To najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła"

Parenting

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Daily Mail
Surogatka

Nancy Hauck zdecydowała się pomóc własnemu dziecku w powiększeniu rodziny, kiedy okazało się, że jego żona nie może zajść w ciążę. Kobieta nie kryje radości, wyczekując narodzin pociechy. 56-latka powiedziała o najpiękniejszej chwili w jej życiu.

Surogatka urodzi dziecko własnemu synowi

Nancy Hauck już wkrótce zostanie babcią dziewczynki, którą sama wyda na świat. Kobieta mieszka w St. George w stanie Utah. Nie mogła pogodzić się z faktem, że jej synowa nie jest w stanie donosić ciąży. 56-latka zaoferowała się, że zostanie surogatką syna i jego żony. Synowa surogatki prowadzi profil na Instagramie "cambriairene", gdzie dzieli się szczegółami skomplikowanego procesu.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Sama Nancy postanowiła natomiast podzielić się z prasą swoim doświadczenie. - Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę w ciąży w wieku 56 lat lub że będzie to w ogóle możliwe, ale to najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła - powiedziała kobieta w rozmowie dla portalu Daily Mail.

In vitro nie wystarczyło

Wkrótce na świecie pojawi się córka 32-letniego Jeffa Haucka i jego 30-letniej żony Cambrii. Małżeństwo przez sześć lat leczyło się z pomocą in vitro. Doczekali się nawet dwóch par bliźniąt. Jednak nie wszystkie historie ciążowe były dla nich radosne. Ostatni poród skończył się rodzinną tragedią. Po jego zakończeniu okazało się, że Cambria nie będzie w stanie donosić kolejnej ciąży. W klinice, która prowadziła ich leczenie, para miała jeszcze zamrożone embriony. Nancy bezinteresownie zaproponowała, że zostanie matką zastępczą dla swoich kolejnych wnucząt.

- Powiedziałam o tym mojemu synowi, a on rozpłakał się i był w szoku. W tym momencie nawet nie powiedziałam o tym mojemu mężowi, ale teraz on naprawdę mnie wspiera - zdradziła 56-latka. Wnuczka Nancy według założeń lekarzy ma przyjść na świat 5 listopada.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Daily Mail

Źródło zdjęcia głównego: Jonas Gratzer/Getty images

Pozostałe wiadomości