Sprzedają ubrania po dzieciach. Jakość pozostawia wiele do życzenia. "Masakra"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Edziecko.pl
Zniszczone ubrania

Sprzedaż ubrań dziecięcych z drugiej ręki cieszy się w sieci dużą popularnością. Niestety niektórzy rodzice w ogłoszeniach proponują odzież, której jakość pozostawia wiele do życzenia. Na jednym z nagrań na TikToku możemy zobaczyć zbiór m.in. dziurawych i brudnych rajstop.

Zakupy z drugiej ręki

TikTok to aplikacja, na której znajdziemy wiele treści rozrywkowych czy edukacyjnych. Użytkownicy z całego świata dzielą się tam swoimi doświadczeniami i poradami. Szczególną popularnością cieszą się nagrania dotyczące tematyki parentingowej. Niektóre z nich zwracają uwagę na ważne problemy społeczne.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Jednym z takich nagrań podzielił się profil @ochlapy_z_vinted. Zebrano w nim różne ogłoszenia dotyczące sprzedaży ubranek dziecięcych z drugiej ręki. Niestety oprócz przedmiotów w dobrym stanie niektórzy rodzice starają się pozbyć się też tych porwanych i zmechaconych.

Sprzedają zniszczone ubrania

Idea sprzedaży ubrań dziecięcych z drugiej ręki cieszy się dużą popularnością w sieci. Gdy pociecha wyrośnie z bluzki czy spodenek, rodzice wystawiają je w internecie, dzięki czemu mogą liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki. Chętnych nie brakuje, a niektóre oferty znajdują kupców już w kilka minut po opublikowaniu ogłoszenia. 

Należy jednak pamiętać, by do zakupu ubrań podejść rozsądnie i dokładnie przyjrzeć się wystawianym przedmiotom. Czasem po dokładnym obejrzeniu danej rzeczy możemy się naprawdę zaskoczyć. Jak widzimy na filmie z TikToka, niektórzy rodzice sprzedają ubranka, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

Na nagraniu możemy zobaczyć m.in. dziurawe, rozciągnięte rajstopy czy brudne legginsy. Niestety, aby dostrzec te mankamenty, trzeba wykazać się spostrzegawczością.

Film wzbudził oburzenie wśród internautów. - "No, niestety. Wystawiają rzecz w 'bardzo dobrym stanie', a przyjeżdża śmierdząca szmata", "Za darmo bym się wstydziła takie coś komuś zaproponować, a co dopiero sprzedać", "Masakra", "Szok" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Natalia Khimich/EyeEm

Pozostałe wiadomości