Parenting

Jak wygląda życie w wielodzietnej rodzinie? "Musimy sobie wzajemnie pomagać"

Parenting

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
MamaGang – rodzina to siła
MamaGang – rodzina to siłaDzień Dobry TVN
wideo 2/4
Dzień Dobry TVNMamaGang – rodzina to siła

Patrycja Biegańska spełnia się jako dumna mama szóstki dzieci. Z godnym podziwu zaangażowaniem wychowuje pięciu chłopców, a niedawno przywitała też na świecie długo wyczekiwaną córeczkę, Emmę. W Dzień Dobry TVN autorka bloga MamaGang opowiedziała o zaletach posiadania licznej rodziny.

Patrycja Biegańska o macierzyństwie

Patrycja Biegańska przekonała się o tym, że liczna gromadka dzieci to wielkie szczęście. Doczekała się sześciu pociech i teraz 16-letni Filip, 14-letni Maks, 11-letni Feliks, 6-letni Gucio i Leon oraz siedmiomiesięczna Emma przynoszą młodej mamie wiele powodów do dumy.

- Podobno zawsze planowałam mieć wiele dzieci, natomiast ja tak do końca tego nie pamiętam - zdradziła autorka bloga MamaGang. Dodała też, że życie w wielodzietnej rodzinie wiąże się z rozmaitymi wyzwaniami.

- To nie jest tak, że ktoś ma jakieś swoje role czy obowiązki, tylko niestety musimy sobie wzajemnie pomagać. Chłopcy tak naturalnie zawsze byli wychowywani. Wiele rzeczy robimy wspólnie - wyznała Patrycja Biegańska.

Patrycja Biegańska o narodzinach córki

Blogerka i jej mąż kilka miesięcy temu powitali na świecie długo wyczekiwaną córkę. Szczęśliwi rodzice nie ukrywają, że dziewczynka stała się ich oczkiem w głowie. Co ciekawe, jej imię zostało wybrane w drodze rodzinnego głosowania.

- Moja córka, odkąd pamiętam, miała się nazywać Sara. Synowie nie chcieli się na to zgodzić - wyjaśniła mama siedmiomiesięcznej Emmy. Podkreśliła też, że narodziny pociechy przyniosły jej wiele radości.

- Gdy już masz dwójkę, trójkę jednej płci, to potem po prostu pojawia się potrzeba posiadania odmiennej, zwyczajnie. (...) Różnica faktycznie jest w zabawkach i ubrankach. To jest super - podsumowała Patrycja Biegańska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości