Parenting

Ma 21 lat - spodziewa się 4 dziecka. "Opiekuję się nimi w domu, bo nie ufam przedszkolom"

Parenting

Autor:
Dagmara
Olszewska
znudzone dzieci

Mając 17 lat, dowiedziała się, że jest w ciąży. Pielęgniarka powiedziała jej, że powinna rozważyć aborcję. Dziś ma 21 lat i spodziewa się czwartego dziecka. Internauci otwarcie krytykują młodą matkę. Żyje wyłącznie z zasiłków? Christy broni się przed cyfrowymi atakami.

21-latka w czwartej ciąży

Młoda amerykanka spodziewa się czwartego potomka jeszcze przed osiągnięciem wieku, zezwalającego na legalne spożywanie alkoholu. Christy swoją niespotykaną historią dzieli się z internautami za pośrednictwem platformy TikTok. Niestety, nie każdy wierzy w to, że dzieci były świadomą i zaplanowaną decyzją.

Matka 7000 dzieci
Matka 7000 dzieci "Kobieta na krańcu świata" - historia Mariam z Gruzji Źródło: Dzień Dobry TVN

Christy w jednym ze swoich filmów zaznaczyła, że jest już zmęczona byciem w ciąży. Twierdzi także, że tylko jedno z dzieci nie było planowane. Jak opowiedziała, czwórka potomków od zawsze była jej marzeniem, podobnie jak jej partnera. Młoda mama podzieliła się także w mediach wideo, na którym opowiedziała, co usłyszała w szpitalu jako 17-latka. 

Internauci bezlitośni: to lenistwo i chęć uzyskania zasiłków?

-Dobrym pomysłem mogłaby okazać się aborcja - tak według relacji dziewczyny powiedziała jedna z pielęgniarek, gdy okazało się, że Christy jest w pierwszej ciąży. Młodą mamę śledzą tysiące internautów, a krytyka i negatywne komentarze to jej codzienność. Wśród najczęściej pojawiających się zarzutów jest lenistwo, niechęć do pracy, życie wyłącznie za to, co odgórnie da państwo. 

-Nikt nam nie pomaga. Ojciec moich dzieci ma dobrą pracę. Ja opiekuję się nimi w domu, bo nie ufam przedszkolom - przekonuje na TikToku Christy. Według treści, które można odnaleźć na profilach dziewczyny w mediach społecznościowych, para nie planuje piątego potomka.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Richard Lewisohn / Getty Images

Pozostałe wiadomości