Parenting

Sparodiowała wielodzietne matki. "Piąte dziecko już wrzucam do pralki"

Parenting

Autor:
Adam
Barabasz
Kąpiel dziecka

Marianna Demetriou swoim nagraniem skradła serca internatów na całym świecie. Pochodząca z Cypru tiktokerka postanowiła sparodiować matki, które mają więcej niż jedno dziecko. Film momentalnie stał się wiralem.

Zrelaksowana mama

Młode mamy doskonale wiedzą, że pierwsze momenty z dzieckiem, są wyjątkowo trudne, ponieważ niektóre czynności wykonują po raz pierwszy. Wraz z pojawieniem się kolejnych pociech rodzice nabierają wprawy, a wiele sytuacji, które na początku wydawały im się niesamowicie stresujące, przyjmują bez większego zaangażowania.

Zjawisku przyjrzała się użytkowniczka TikToka. Na opublikowanym przez nią nagraniu widzimy matkę, która przygotowuje kąpiel dla dziecka (w tej roli plastikowa lalka). Przy pierwszym maluchu kobieta sprawdza łokciem temperaturę wody, a następnie delikatnie masuje jego główkę nucąc przy tym kołysankę. Przy drugim dziecku nie jest już tak bardzo delikatna. Energicznie wkłada je do wanienki i natychmiast przystępuje do mycia. Natomiast trzecie i czwarte niemowlę "kąpie" w zlewie... przy użyciu płynu do mycia naczyń.

- Z każdym dzieckiem jesteśmy coraz bardziej zrelaksowani - napisała autorka nagrania.

Użytkownicy TikToka nie kryli rozbawienia faktem, że nagranie tak naprawdę ma wiele wspólnego z rzeczywistością: - "Potwierdzam, piątego już nawet nie myję", "Prawda, inaczej zachowujemy się przy pierwszym dziecku, a inaczej przy kolejnych. Nie w sensie, że gorzej, tylko już się tak nie chucha i dmucha jak przy pierwszym", "Piąte wrzucam do pralki" - pisali komentujący.

Jak nauczyć dziecko bycia dobrym przyjacielem?
Jak nauczyć dziecko bycia dobrym przyjacielem? Źródło: Dzień Dobry TVN

Marianna Demetriou na TikToku

Nagranie Marianny obejrzano 4,9 mln razy. Wschodzącą gwiazdę internetu obserwuje na TikToku ponad 220 tys. osób, które pozostawiły na jej koncie prawie 11 mln polubień. Na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje improwizowanych sesji modowych zdradzających celebryckie aspiracje pochodzącej z Cypru influencerki.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Image Source / Getty Images

Pozostałe wiadomości