Parenting

Królewska niespodzianka dla twojego dziecka. Jaki fenomen kryje się za kolekcjonerskimi laleczkami?

Parenting

Laleczki L.O.L. Suprise!

Bez względu na wiek kochamy zbierać. Dorośli- magnesy na lodówkę, kubki, czy pocztówki, a dzieci, oczywiście zabawki. Kolekcjonerstwo najmłodszych wkroczyło jednak na nowy poziom, bo, oprócz ekscytacji towarzyszącej powiększaniu zbioru, wzbogacone jest o dreszczyk emocji związany z pewną niespodzianką. Co to oznacza?

L.O.L. Surprise! – na czym polega ich fenomen?

Kiedy chcemy rozbudować swoją kolekcję zazwyczaj idziemy do sklepu, kupujemy kolejny eksponat i gotowe. I tak też mogłoby być w przypadku zabawek L.O.L. Surprise!, jednak główną atrakcją przygody jest to, że nie wiadomo, jaka figurka i jakie akcesoria zostały ukryte w tajemniczej kuli. Cała zabawa polega na odkrywaniu kolejnych warstw aż do wielkiego finału – kolekcjonerskiej laleczki ukrytej w samym środku. Co jeszcze bardziej intrygujące – każda figurka L.O.L. Surprise! ma nieco inny zestaw cech i umiejętności – jedne zmieniają kolory, inne potrafią, na przykład, pluć wodą. To, co je łączy to fakt, że sprawiają dzieciom niesamowitą frajdę i stają się nieodzownymi towarzyszkami zabaw.

Cała przygoda zaczyna się od tajemniczej wiadomości – instrukcji. To właśnie dzięki niej dziecko wie, jak odkrywać kolejne elementy. W drugiej warstwie znajdują się naklejki, które mają podpowiedzieć, jakie cechy ma znajdująca się wewnątrz laleczka kolekcjonerska, następnie dziecko znajdzie buteleczkę na wodę, w kolejnych akcesoria modowe, ubranko i buciki. Zwieńczeniem zabawy jest odkrycie ostatniej warstwy, która skrywa upragnioną figurkę.

L.O.L. Surprise OMG Queens: celebruj pewność siebie

Co ciekawe, L.O.L. Suprise! To nie tylko niewielkie laleczki, ale również duże lalki fashion OMG. Najnowsza seria oprócz świetnej zabawy pomaga także wprowadzić dziecko do świata inkluzywności. L.O.L. Surprise! OMG Queens: Miss Divine, Runway Diva, Sways i Prism dumnie prezentują swój styl, ale ich zadaniem jest także promowanie różnorodności i wzajemnego wsparcia.  Każda laleczka wyposażona została w aż 20 niespodzianek (wśród nich oczywiście atrybuty królewskie), które dziecko może odkrywać w kolejnych warstwach. Dzięki wyjątkowej formule, w której dziecko odkrywa kolejne akcesoria swojej lalki przygoda trwa naprawdę długo, a fakt, że każda z laleczek ma swoją wyjątkową historię i wyjątkowy zestaw cech – może się z nią utożsamić i tym chętniej spędzać czas na zabawie.

Laleczki L.O.L. Suprise!
L.O.L. Surprise! OMG Queens Źródło: mat. prasowe

To właśnie laleczki L.O.L. Surprise! i lalki L.O.L. Surprise! OMG Queens stały się inspiracją dla bohaterów programu „O Lala! Dzień Dziecka”. Telewizyjny turniej cukierniczy, w którym rywalizują dwie drużyny dzieci, szkolone wcześniej przez Anię Starmach i Michela Morana. W programie biorą udział dzieci i rodzice z dwóch Rodzin Zastępczych oraz dwie finalistki ostatniej edycji Masterchefa Juniora: Hela Kłobucka i Wika Chmielewska.

Zmagania obydwu drużyn będzie można zobaczyć w niedzielę, 5 czerwca o godzinie 20:00 na antenie TVN.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości