Parenting

Jedna decyzja matki zmieniła życie pary mężczyzn. Wszystko pokazują w Internecie

Parenting

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
edziecko.pl

W Stanach Zjednoczonych 61-letnia matka spełniła marzenie swojego syna i jego męża. Para chciała mieć dziecko, dlatego kobieta postanowiła zostać surogatką i urodzić im córeczkę. Decyzja ta wywołała wówczas wiele kontrowersji. Dziewczynka ma dzisiaj trzy lata. Jak teraz wygląda życie tej rodziny?

Urodziła córeczkę synowi

Cecile Eledge trzy lata temu zdecydowała się wesprzeć swojego syna oraz jego męża. Mężczyźni marzyli o dziecku i postanowili, że wynajmą surogatkę. Wówczas matka jednego z nich zaproponowała, że nią zostanie. Początkowo Matthew nie chciał się zgodzić. Cecile jednak nie odpuszczała, bo jak przekonywała - uwielbiała być w ciąży. Para w końcu przystała na tę propozycję.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

To był dopiero początek trudnej i mozolnej drogi do bycia surogatką. Portal eDziecko.pl przytoczył post z kanału "5 minut dla zdrowia" na Facebooku, z którego wynika, że Cecile Eledge musiała przejść serię badań. Następnie rozpoczęły się poszukiwania dawczyni komórki jajowej, bo ze względu na wiek i bliskie pokrewieństwo, kobieta nie mogła nią zostać. Tym razem, chęć pomocy zgłosiła siostra męża Matthew.

Rodzina zyskała popularność w sieci

Cecile poddała się kolejnym badaniom, a następnie terapii hormonalnej, na końcu wykonano zabieg in vitro. Wszystko poszło zgodnie z planem i po dziewięciu miesiącach na świat przyszła dziewczynka, którą nazwali Uma Louise. Urodziła się dokładnie 25 marca 2019 roku w szpitalu w mieście Omaha w stanie Nebraska.

Kontrowersyjna decyzja rodziny miała tylu zwolenników co przeciwników. Na ich profilach nie brakowało wtedy nieprzyjemnych uwag.

- Świat się przewraca do góry nogami. Za chwile ze zwierząt zrobią surogatki, żeby zaspokoić swoje ego do kwadratu - napisała jedna z komentujących osób.

- Chore - skwitował zdzwiony internauta.

- Oj, co to matki nie wymyślą by zawsze być niezastąpione - dodała kolejna.

Elliot i Matthiew stworzyli jedno wspólne konto na Instagramie, na którym relacjonują swoje życie. Na profilu o nazwie "the.durt.family" niedawno pokazywali swoją podróż vanem, która trwała aż rok. Teraz postanowili osiąść w Północnej Karolinie.

- Wiemy, że ten styl życia wiąże się z wyzwaniami, ale będzie to praca z miłości. To proste życie blisko ziemi, dając Umie łagodne, niespieszne dzieciństwo. Nasze życie i miłość to sztuka i spełnienie marzeń - napisali na swoim profilu.

Teraz internauci są zachwyceni tym, jak mężczyźni wychowują dziewczynkę. Chętnie śledzą ich poczynania.

- Wszyscy jesteście definicją miłości przełamując wszystkie paradygmaty - napisał jeden z obserwatorów.

- Uwielbiam patrzeć na życie, które tworzycie - dodał kolejny.

- To brzmi niesamowicie, w sam raz dla waszej trójki, środowisko i otoczenie - zachwycali się komentujący.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Marco_Piunti/Getty Images

Pozostałe wiadomości