Jakie najdziwniejsze imiona rodzice nadają dzieciom?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
edziecko.pl
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Imię dziecka nie może być obraźliwe, ośmieszające ani budzić złych skojarzeń. Część rodziców za wszelką cenę chce naleźć coś oryginalnego, co sprawi, że ich pociecha będzie się wyróżniała wśród rówieśników. Niestety zdarza się, że w poszukiwaniu wyjątkowego imienia posuwają się zbyt daleko. Jakie najdziwniejsze imiona rodzice nadają swoim dzieciom?

Najdziwniejsze imiona dla dzieci

Fantazja rodziców w kwestii wybierania imienia dla dziecka nie zna granic. Doskonale wie o tym jedna z użytkowniczek TikToka, która kryje się pod pseudonimem @cheybhabie. Kobieta jest urzędniczką. Na co dzień zajmuje się poręczeniami majątkowym i styka się z naprawdę nietypowymi imiona. W wideo, które zamieściła na platformie opowiedziała o tym najbardziej oryginalnych.

Autorka nagrania zdradziła, że na szczycie jej listy znalazły się imiona bliźniaków - Orangelo i Lamongelo. Pochodzą one od nazw owocowych galaretek - pomarańczowej i cytrynowej. Jej zdaniem na wyróżnienie zasługuje również imię - Cartier Kior. Rodzice dziecka najprawdopodobniej chcieli odnieść się do nazwy jednej z największych marek modowych na świecie, czyli Diora.

Jakie imiona rodzice nadają swoim dzieciom?

Nagranie zamieszczone przez urzędniczkę bardzo szybko podbiło sieć i wywołało falę komentarzy. Internauci pisali w nich z jakimi nietypowymi imionami się zetknęli. Do tych najbardziej oryginalnych z całą pewnością należą Sativa (to rodzaj marihuany), Saturday May (ponieważ dziecko urodziło się majową sobotę), Nosmo King (inspiracją dla rodziców było hasło "no smoking"), Carmex (imię pochodzi od firmy produkującej pomadki).

Wśród imion wymienionych w komentarzach pod nagraniem znalazły również Latrine (od określenia toalety), Ecstacy i Khronic, Knowledge i Wisdom (Wiedza i Mądrość). Jeden z internautów wyznał, że zna rodziców, którzy nazwali swoje dzieci - Babyboy i Babygirl, czyli po prostu chłopiec i dziewczynka.

@cheybhabie #stitch with @ʏƚꙅim ꙅꙅɘɔᴎiɿq im not even joking those were their names 💀💀 #badnames #FYP ♬ original sound - 🧚🏼‍♀️

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Sara Monika-GettyImages

Pozostałe wiadomości