Dziecko

Drewniana zabawka od Jukki, jako oryginalny prezent dla niemowlaka

Dziecko

Projekt bez tytułu (16).jpg (7)

Zabawki drewniane zawojowały rynek już parę lat temu. Ich popularność nie słabnie a wręcz przeciwnie. Z roku na rok rośnie i trudno się dziwić. Zabawki z drewna są nie tylko ładne, ale także ekologiczne i trwałe. Jukki jako producent zabawek drewnianych oferuje szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Przedstawiamy modele dostępne w sklepie Jukki, które cieszą się największą popularnością.

Dlaczego warto wybrać zabawkę wykonaną z drewna?

Zabawki drewniane to idealny prezent dla niemowląt pod choinkę. W przeciwieństwie do zabawek z plastiku przetrwają o wiele dłużej. Nie ucierpią, lądując po raz kolejny na podłodze. Przetrwają również podczas przypadkowego nadepnięcia. Dzięki temu z pewnością będą mogły posłużyć, chociażby młodszemu rodzeństwu.

Zabawki z drewna to rozwiązanie ekologiczne, które nie szkodzi naszej planecie tak, jak produkty z tworzyw sztucznych. Oprócz tego są w pełni bezpieczne dla dziecka i nie zawierają żadnych szkodliwych składników. W przeciwieństwie do zabawek interaktywnych nie obciążają nadmiarem bodźców. Pozwalają dziecku skupić się na zabawie, rozwijając przy tym jego wyobraźnię i zdolności manualne.

Drewniane zabawki to klasyk. Były atrakcją już dla naszych mam, a nawet i babć. Po latach wróciły do łask i znów mogą stać się doskonałym pomysłem na prezent dla naszych dzieci.

Drewniany pociąg

W sklepie Jukki sporą popularnością cieszą się drewniane pojazdy. Drewniany pociąg to świetny prezent dla chłopca lub dziewczynki. Ten model składa się z kilkunastu elementów, które można ze sobą łączyć w różnych konfiguracjach. Lokomotywa, która ciągnie za sobą trzy kolorowe wagoniki, z pewnością ucieszy najmłodszych. Zabawka została wykonana z naturalnego drewna bukowego i następnie pomalowana naturalną bejcą do drewna. Idealnie wygładzone powierzchnie są w pełni bezpieczne dla małych rączek. Drewniany pociąg to gwarancja świetnej i kreatywnej zabawy, której nie sposób się oprzeć.

Piramidka rybki

Równie kolorowa, drewniana zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Różnej wielkości klocki zachęcają dziecko do twórczego myślenia. Piramidkę można układać na wiele różnych sposobów i nie jest to tak łatwe i oczywiste jak mogłoby się wydawać. Ułożenie klocków na podstawce będzie dla najmłodszych nie lada wyzwaniem wymagającym sporo kreatywności. Podczas układania, dziecko może wraz z rodzicem uczyć się rozpoznawania i nazywania kolorów, dzięki czemu zabawka będzie spełniać funkcję edukacyjną.

mat.prasowe

Drewniana przeszywajka

Zabawka drewniana w kształcie żyrafy, która umożliwia dziecku przewlekanie sznurka przez dziurki na różne sposoby. Taka zabawa stanowi świetny wstęp do nauki samodzielnego wiązania butów. Żyrafa z drewna rozwija umiejętności manualne dziecka, a pomimo swojej prostoty potrafi zająć maluchowi sporo czasu. Warto wspomnieć, że zabawka od początku do końca powstaje w Polsce. W małej rodzinnej firmie od wielu dekad tworzone są drewniane cuda dla najmłodszych.

Drewniana tęcza

Wielobarwna, drewniana tęcza dla najmłodszych. Oryginalny prezent dla wszystkich maluchów od pierwszego roku życia. Zabawkę składa się z siedmiu elementów, które można układać na różne sposoby: na płasko lub jako figurę przestrzenną. Tego typu zabawki nie dają dziecku gotowych rozwiązań. Zachęcają do odkrywania nowych, kreatywnych zabaw.

Drewniane gryzaki

Gryzaki wykonane z drewna to doskonały prezent dla maluszków. Taki upominek podarowany pod choinkę będzie odpowiedni już od pierwszych miesięcy życia. Gryzaki dostępne w sklepie Jukki to zabawna ferajna ulubionych bohaterów. Drewniany miś- przyjaciel wielu dzieci, zabawny smok lub uroczy szop z pewnością będą towarzyszyć dziecku w wielu sytuacjach. Mogą okazać się przydatne szczególnie w czasie ząbkowania, gdy dziecko najbardziej potrzebuje tego typu przedmiotów do masowania swędzących dziąseł.

Gryzaki drewniane to w stu procentach naturalny i bezpieczny produkt. Ich ergonomiczny kształt idealnie dopasowany do małych rączek pozwala spędzać na zabawie długie godziny . Wyjątkowy materiał, jakim jest drewno, neutralizuje bakterie i uniemożliwia ich namnażanie.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości