Dziecko

Wiadomości od sześcioraczków. Tymek zaczął nosić okulary. "Mały odkrywca"

Dziecko

Dzień Dobry TVN

Sześcioraczki z Tylmanowej od samego początku skradły serca Polaków. W maju świętowały swoje 1. urodziny i powoli każde z nich nabywa kolejnych umiejętności. Okazało się też, że jeden z chłopczyków, Tymek, zaczął nosić okulary.

Sześcioraczek z Tylmanowej w okularach

Na profilu sześcioraczków z Tylmanowej pojawiło się kolejne zdjęcie maluchów. Na fotografii widzimy Tymka pozującego w okularach.

Mały odkrywca ? Tymkowi nic nie stanie na przeszkodzie w poznawaniu świata ?

- czytamy w opisie.

Jego mama napisała w komentarzu, że w jednym oku wada jest duża, zaś w przypadku drugiego sytuacja wygląda lepiej. Okazuje się też, że chłopczyk nie ma problemów z ich noszeniem.

Wydaje mi się że jeśli okulary są dobrze dobrane i dziecko widzi lepiej to je akceptuje. Tak było w Tymka przypadku ?

- odpowiedziała jednej z użytkowniczek pani Klaudia.

Sześcioraczki z Tylmanowej

Sześcioraczki z Tylmanowej urodziły już ponad rok temu w jednym z krakowskich szpitali. Ich rodzice początkowo byli przekonani, że spodziewają się 5 dzieci. Jaka była niespodzianka dla małżeństwa, gdy po tym, jak za pomocą cesarskiego cięcia przyszły na świat Filip, Zosia, Tymon, Nela i Kaja, okazało się, że będą mieli jeszcze jednego maluszka, czyli Malwinę.

Opieka nad nimi wymaga wiele pracy i jest dużym wyzwaniem dla pani Klaudii i pana Szymona. Mają jednak szczęście, gdyż mogą liczyć na wsparcie niań i bliskich osób.

Przypominamy rozmowę z małżeństwem, które opowiedziało w Dzień Dobry TVN o swoich doświadczeniach z pociechami. Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

Joanna Koroniewska zdradziła swój przepis na wieczną młodość

Anna Karwan szykuje się na zmiany w swoim życiu. "Kolejna rewolucja"

Serena Williams ma uroczą partnerkę do gry w tenisa. To jej 2-letnia córeczka

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości