Dziecko

Zapewnij bezpieczeństwo dziecku za mniej niż 1 zł dziennie

Dziecko

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
mat. prasowe Bezpieczeństwo dziecka

Czy wiesz, że bezpieczeństwo Twojego dziecka może kosztować Cię mniej niż kawa, którą wypijasz na mieście? Dzięki nowoczesnym technologiom już teraz możesz mieć stały kontakt ze swoim kilkulatkiem i informacje o jego lokalizacji w zasięgu ręki — na swoim telefonie komórkowym. I to za mniej niż 1 PLN dziennie

Smartwatche z GPS dla dzieci - nie stresuj się powrotem do szkoły

Jak zgodnie twierdzą psychologowie, początek września i związany z tą datą powrót dzieci do szkoły, jest często dużo większym przeżyciem dla rodziców niż dla samych kilkulatków. Nowa rzeczywistość często zmusza nas — dorosłych do jeszcze lepszej organizacji życia codziennego i obowiązków zawodowych. Nie ma jednak potrzeby, by martwić się na zapas. Do powrotu dziecka do szkoły można się naprawdę dobrze przygotować, a z pomocą przychodzą nam inteligentne rozwiązania, takie jak chociażby smartwatche z GPS dla dzieci z dedykowanymi usługami. Dlaczego to rozwiązanie jest takie innowacyjne i dlaczego tak chętnie korzysta z niego coraz więcej rodziców?

Bezpieczeństwo dzieckaAplikacja Bezpieczna Rodzina
mat. prasowe

Jak technologia GPS pomaga rodzicom?

Smartwatch GPS dla dziecka wyposażony w kartę SIM i moduły lokalizacyjne takie jak GPS, GSM i Wi-Fi umożliwi Ci natychmiastowe poznanie aktualnego miejsca pobytu syna lub córki z dokładnością już od 10 metrów! Do prawidłowego działania tej funkcji konieczne jest pobranie na telefon aplikacji sugerowanej przez producenta — to w niej, na mapie, zobaczysz, czy Twój kilkulatek jest w szkole, dotarł już bezpiecznie do domu, nie wagaruje, poszedł na zajęcia dodatkowe lub bawi się z przyjaciółmi na placu zabaw.

Wyobraź sobie tę wygodę — kiedy jesteś w pracy, lub załatwiasz ważne sprawy i nie masz możliwości zadzwonić do dziecka, by sprawdzić gdzie jest i co robi, uruchamiasz aplikację, w której natychmiast wyświetla Ci się informacja o aktualnej lokalizacji syna lub córki. Nic dziwnego, że coraz więcej rodziców decyduje się na tego typu udogodnienia — one naprawdę ułatwiają życie!

Bezpieczne dziecko za mniej niż 1 zł dziennie

Jeśli wydaje Ci się, że tego typu rozwiązanie musi być drogie, to nic bardziej mylnego. Usługa Bezpieczna Rodzina stworzona przez markę Locon daje Ci komfort i spokój o Twoje dziecko za mniej niż złotówkę dziennie. Miesięczny koszt takiego rozwiązania, w którym zyskujesz nielimitowane połączenia telefoniczne dla kilkulatka, nielimitowaną lokalizację, czy możliwość wyznaczania stref bezpieczeństwa i odbierania alarmów SOS, zaczyna się już od 25 PLN miesięcznie. Jeśli chciałbyś to porównać z cenami abonamentów lub smartfonów na kartę, okaże się, że za nielimitowane usługi u operatorów zapłacisz więcej.

25 PLN miesięcznie to niecała złotówka dziennie. To mniej niż ulubiona kawa na mieście, ciastko w kawiarni, czy bilety do kina!

Bezpieczna Rodzina, czyli spokój o Twoje dziecko

Aplikacja Bezpieczna Rodzina dedykowana jest do smartwatchy GPS dla dzieci. Urządzenie, które wyposażone jest w kartę SIM oraz moduły do lokalizowania GPS, GSM i Wi-Fi, łączy się z usługą i umożliwia stały kontakt z kilkulatkiem.

Wybierając zegarek GPS Locon Watch Video Twoje dziecko zyskuje nielimitowane minuty na rozmowy, nielimitowane połączenia video, a także świetny gadżet z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem, wbudowanymi grami, krokomierzem, czy funkcją czatu głosowego. Jeśli dla swojej pociechy wolałbyś model w wersji podstawowej, idealnie sprawdzi się smartwatch Locon Watch Lite.

Dlaczego akurat Bezpieczna Rodzina?

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele smartwatchy dla dzieci i aplikacji do ochrony rodzicielskiej, tym, co wyróżnia markę Locon, jest fakt, że do urządzenia otrzymujesz od razu dostęp do stworzonej przez nas, w pełni polskiej usługi Bezpieczna Rodzina, w której:

  • dziecko otrzymuje nielimitowane minuty na rozmowy do najbliższych osób, a Ty możesz zawsze zadzwonić na zegarek malucha
  • możesz lokalizować syna lub córkę bez limitu — kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, sprawdzisz, czy dziecko jest w szkole, w domu, czy bierze udział w zajęciach dodatkowych
  • ustawiasz własne strefy bezpieczeństwa takie jak np. szkoła, czy dom i odbierasz powiadomienia zawsze, gdy kilkulatek opuści lub wróci do danego miejsca
  • odbierasz powiadomienia SOS, które Twoja pociecha wyśle z zegarka, jeśli będzie potrzebować Twojej pomocy
  • możesz korzystać z funkcji nasłuchu otoczenia i dyskretnie upewniać się, że dziecku nic nie grozi.

To wszystko za mniej niż 1 PLN dziennie!

Sprawdź wszystkie zalety smartwatchy GPS i usługi Bezpieczna Rodzina i pozwól dziecku na więcej swobody zyskując spokojne rodzicielstwo.

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości