Dziecko

Pierwsze ząbki u jednego z sześcioraczków z Tylmanowej. Mama opublikowała urocze zdjęcie

Dziecko

Aktualizacja:
snapphoto/Getty Images

Klaudia Marzec, szczęśliwa mama sześcioraczków pochwaliła się na Instagramie ważnym wydarzeniem z ich życia. Jednemu z maluchów wyrosły pierwsze ząbki! - Domyślacie się kto to? - pyta Klaudia.

Pierwsze ząbki u jednego z sześcioraczków

Moment, w którym u dziecka pojawiają się pierwsze ząbki, jest zawsze wyjątkowy dla rodzica. Szczęścia nie ukrywa również Klaudia Marzec, która na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem uśmiechniętego malucha, u którego właśnie dostrzegła zmianę.

Zobacz także w serwisie zdrowie.tvn.pl: Pierwsze zęby dziecka. Czy mleczne zęby też trzeba leczyć?

Mamy już pierwsze ząbki i to u dzieciaczka, którego obstawialiśmy, że będzie na końcu

- napisała podekscytowana mama.

W komentarzach fani uroczej szóstki z Tylmanowej nie byli jednogłośni. Padały imiona zarówno Filipka, Tymona, Zosi, Kai, Malwinki i Neli. Klaudia nie mogła utrzymywać tego dalej w tajemnicy i sama zamieściła komentarz:

To Malwinka!

- pochwaliła się Klaudia.

Sześcioraczki z Tylmanowej

Rodzeństwo przyszło na świat 20 maja 2019 roku w Krakowie. Tuż przy samym porodzie zarówno rodziców, jak i lekarzy spotkała „mała” niespodzianka. Przy cesarskim cięciu okazało się, że Klaudia przez 9 miesięcy nie nosiła – tak jak się tego spodziewano – piątki dzieci, lecz jest ich aż sześcioro!

To pierwszy taki przypadek w Polsce. Kaja, Malwina, Nela, Zosia, Filip i Tymon urodzili się jako wcześniaki, dlatego pierwsze miesiące dzieci musiały spędzić w szpitalu. Jak sami rodzice mówią, każde dziecko jest inne, nie tylko ze względu na wygląd, ale także charakter.

Trzymamy kciuki za maluchy oraz ich rodziców i czekamy na kolejne ząbki!

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości