Parenting

Szukasz świątecznego prezentu dla dziecka? Postaw na interaktywną zabawkę

Parenting

Muzyczne zabawki dla dzieci

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc wielu dorosłych zastanawia się, jaki prezent podarować dziecku pod choinkę. Warto poszukać upominków, które nie tylko bawią, ale i uczą, a przy okazji "rosną" razem z maluchem. Właśnie takie cechy ma interaktywna zabawka Taneczny DJ od Fisher-Price. Jakie są jej zalety?

Jak wybrać prezent dla dziecka?

Regularna aktywność fizyczna jest bardzo ważna w prawidłowym rozwoju dziecka. By zachęcić pociechę do ruchu, ale też zagwarantować wspaniałą zabawę, można skorzystać z pomocy muzycznej zabawki edukacyjnej Taneczny DJ, która jest nowością w ofercie marki Fisher-Price.

Taneczny DJ zachęca dziecko do tańczenia, bujania się czy podskakiwania. Gdy maluch naciska przyciski, interaktywny przyjaciel do tańca "ożywa" - mieni się kolorowymi światełkami i ma ponad 75 dźwiękowych aktywacji, na które składają się odgłosy, melodie, piosenki i wypowiedzi wprowadzające w świat literek, liczenia czy kolorów. Dzięki tym opcjom Taneczny DJ ma walor edukacyjny - interaktywna zabawka będzie pełnić istotną funkcję wspierającą najmłodszych w procesie poznawania świata, a także przyspieszy ich rozwój.

- To jest taka edukacja i zabawa na żądanie, bo dziecko samo decyduje, który przycisk naciśnie. Nawet nie zauważymy, jak będzie powtarzało całe frazy, zwroty, słowa i nagle dziecko zna alfabet i umie liczyć - powiedziała w Dzień Dobry TVN Magdalena Kordaszewska, ekspertka od zabawek.

Ponadto Taneczny DJ ma też funkcję nagrywania. Wystarczy coś powiedzieć, a zabawka remiksuje słowa i przetwarza daną frazę w wesołą piosenkę, dzięki temu gadżet nigdy się nie nudzi, nawet jeśli dziecko bawi się nim samodzielnie.

Interaktywna zabawka, dostosowana do potrzeb dziecka

Taneczny DJ posiada unikalną i innowacyjną technologię 3 Poziomów Nauki - odkrywanie, zachęcanie i powtarzanie.

- Dzięki temu możemy dobrać zabawę do wieku dziecka. To jest bardzo ważne, bo nie możemy dawać dużej dawki wiedzy, tylko potrzebną na danym etapie rozwoju. Te poziomy możemy zmieniać i dzieją się zupełnie inne rzeczy za każdym razem. Zabawka starcza na dłużej, jest ciekawsza i ciągle zaskakuje ciągle, a wtedy jest atrakcyjna - podkreśliła Magdalena Kordaszewska.

Z łatwością dopasujemy treści edukacyjne do etapu rozwoju malucha. W ten sposób zabawka będzie "rosła" razem z pociechą i zapewni świetną rozrywkę na długi czas.

Taneczny DJ od Fisher-Price to rewelacyjny pomysł na świąteczny prezent dla dziecka. Zachęci malucha do aktywności fizycznej i wesprze naukę mówienia, liczenia oraz czytania. Zabawka jest w polskiej wersji językowej. Będzie odpowiednia dla dzieci w wieku 9-36 miesięcy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości