Ciąża

29-latka spodziewa się dziewiątego syna. Jej mąż marzy o córce

Ciąża

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
edziecko.pl
Kobieta w ciąży

Ma 29 lat i jest mamą ośmiu synów. Zyskała popularność na Instagramie, pokazując codzienne funkcjonowanie wielodzietnej rodziny. Pod koniec 2021 roku poinformowała, że znów jest w ciąży i spodziewa się kolejnego chłopca. To nie koniec jej starań o córkę. Wraz z mężem chcą mieć dwanaścioro pociech. - To było normalne 50 lat temu - komentują internauci.

Teksas. 29-latka jest w dziewiątej ciąży

Yalancia Rosario to młoda mama z Dallas w Teksasie, która spełnia swoje marzenie o wielodzietnej rodzinie. Doczekała się już narodzin ośmiu synów. Wychowuje 13-letniego Jamela, 10-letniego Michaela Jr, 9-letniego Angelo, 6-letniego Gimaniego, 4-letniego Armaniego, półtorarocznego Sincere oraz zaledwie kilkumiesięcznego Khazę. Jej zmarły tuż po narodzinach syn Armani Prince miałby dziś 7 lat. Kobieta znów jest w ciąży i niedługo powita na świecie dziewiątego chłopca.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Yalancia i jej mąż Michael nie zamierzają poprzestać na tej liczbie. Marzą o narodzinach córki i zapowiadają, że z chęcią mogliby opiekować się dwanaściorgiem dzieci. Prowadzą konto w social mediach i dzielą się z internautami kadrami z codziennego życia. Ostatnio wraz z synami wzięli udział w rodzinnej sesji zdjęciowej. Ciężarna matka zapozowała w liliowej sukni wieczorowej.

Wielodzietna rodzina z Teksasu. Komentarze internautów

Yalancia i Michael nie tworzą z pewnością klasycznego modelu rodziny. Mogłoby się wydawać, że wielodzietność przeszła już do lamusa. Tak twierdzą niektórzy internauci, krytykując postawę rodziców z Dallas. Zarzucają im, że krzywdzą dzieci, ponieważ nie będą w stanie poświęcić każdemu z osobna należytej uwagi, a w przyszłości zapewne pojawią się problemy z zapamiętaniem imion wszystkich pociech. - To było normalne 50 lat temu - czytamy w komentarzach na instagramowym profilu małżonków.

Rodzice, którzy spełniają swoje marzenie o posiadaniu licznego potomstwa, mogą jednak liczyć na wsparcie swoich fanów. W sieci nie brakuje również pochlebnych opinii na temat Yalancii i Michaela.

- Piękna rodzina. Uważam, że ludzie powinni mieć tyle dzieci, ile chcą. Mam znajomych, którzy nie chcą żadnego oraz takich, którzy ciągle rozmawiają o dzieciach.

- Ja bym chyba zwariowała z taką gromadką dzieciaków, ale to naprawdę piękna rodzinka.

- My mamy szesnaścioro dzieci. Uwielbiamy mieć wielką rodzinę. To nie jest dla wszystkich, ale dla nas jak najbardziej. Wyglądasz przepięknie - czytamy pod opublikowaną w mediach społecznościowych fotografią pary z Dallas.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Marija Babic/EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości