Ciąża

„Ciąża i poród w kwarantannie”. Szkoła rodzenia udostępnia bezpłatnego e-booka

Ciąża

Aktualizacja:
gettyimages.com/ With love of photography

Przyszła mamo, nie musisz już obawiać się o swój poród w trakcie kwarantanny. „Szkoła Dobrego rodzenia Mamo!Tato!” udostępniła całkowicie darmowego e-booka „Ciąża i poród w kwarantannie”.

Ciąża podczas kwarantanny

Czasy są niepewne dla całego społeczeństwa, a tym bardziej dla rodziców, spodziewających się dziecka. Pojawia się wiele pytań o bezpieczeństwo ciąży, potencjalne zagrożenia i sam poród. W szkołach rodzenia nie odbywają się zajęcia, a przecież porodu nie da się przesunąć. Naprzeciw wszystkim potrzebom kobiet w ciąży wyszła „Szkoła Dobrego Rodzenia Mamo!Tato!” z Jastrzębia-Zdroju. Na swojej stronie internetowej udostępniła bezpłatnego e-booka. „Ciąża i poród w kwarantannie” to zbiór wszystkich najpotrzebniejszych informacji, które pozwolą zapewnić bezpieczeństwo mamie i dziecku.

Książka została stworzona przez położną, Ilonę Stopę, która w zawodzie pracuje od 2011 roku. W ramach swojej praktyki pani Ilona prowadzi Szkołę Dobrego Rodzenia Mamo!Tato!.

Darmowy e-book dla przyszłych mam

Drogie przyszłe mamy, w e-booku znajdziecie między innymi:

  • porady dla mamy,
  • porady dla taty i osoby towarzyszącej,
  • informacje o porodzie rodzinnym oraz informacje o alternatywach.

Co zrobić, żeby pobrać elektroniczną wersję książki? Wystarczy wejść na stronę i podać swój adres e-mail. Link znajdziesz tutaj!

Ebook wydany jest pod patronatem Niezależnej Inicjatywy Rodziców i Położnych „Dobrze Urodzeni”, Fundacji Edukacji Zdrowotnej STIM oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Położnych Rodzinnych.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości