Ciąża

Pokazała, jak wygląda brzuch, w którym rosną czworaczki. "Ludzkie ciało jest niesamowite"

Ciąża

Aktualizacja:
GettyImages-1088151376.jpg (2)

Ludzkie ciało potrafi naprawdę wiele. Natalie Maree, Australijka, udowodniła to w swoich mediach społecznościowych, pokazując zdjęcie z okresu ciąży - Natalie spodziewała się czworaczków. Dzieci Maree przyszły już na świat, zaś świeżo upieczona mama wraca do formy. Robi to jednak z rozwagą, nie tylko inspirując swoich obserwujących, ale i edukując ich.

Mama czworaczków pokazała ciążowy brzuszek

Natalie Maree z Australii urodziła czworaczki w lipcu tego roku. Tym samym została mamą pięciorga dzieci. Wraz z mężem, Kahnem, Maree tworzy niezwykle szczęśliwą rodziną - każde wideo czy nawet zwykłe zdjęcie to dawka humoru i pozytywnej energii. Jeden post szczególnie przyciągnął fanów. Natalie opublikowała w nim kilka fotografii. Na pierwszej widać jej ciążowy brzuszek na dzień przed porodem.

Oprócz zdjęcia z okresu ciąży, blogerka podzieliła się w tym samym poście również fotkami swojej figury po porodzie - pokazała, jak wyglądał jej brzuch pod koniec września, 10 tygodni po tym, jak na świat przyszły maluszki - Maioha Kahn, Frankee Gene, Marley Rose i Maddison Grace.

Ten sam dres. Ta sama osoba. To samo piękne ciało. To byłam ja. Na dzień przed tym, jak zostałam mamą pięciorga. Za każdym razem, gdy patrzę na te zdjęcia, jestem zszokowana. Czy ludzkie ciało nie jest niesamowite? Nasze organy robią miejsce dla małego dziecka/dzieci, rozciągają się i rosną, by stać się ich domem.

- napisała Natalie na Instagramie.

Twoje ciało może nie być takie samo po urodzeniu dziecka! Ale gdy przypomnisz sobie, do czego było zdolne, to przestaje mieć znacznie

- dodała.

Natalie bardzo dba o przekaz, jaki puszcza w świat. Chce, by kobiety były dumne z siebie, tak jak ona jest z siebie dumna. Dla tak drobnej kobiety ciąża mnoga na pewno była wyzwaniem, z którym jednak Australijka poradziła sobie śpiewająco i dziś dzieli się doświadczeniami z innymi mamami.

Ćwiczenia po urodzeniu dziecka

Natalie, która na co dzień jest bardzo aktywna, na Instagramie informuje również o powrocie do ćwiczeń po porodzie. Przy tym, robi to z rozwagą, dokładnie obserwując, czego potrzebuje jej ciało. Maree zaczynała od spacerów, teraz doszły ciężarki, ale o bardzo niewielkiej wadze.

Ku uciesze fanów Natalie udostępnia zdjęcia czworaczków. Pod jednym z nich szczęśliwa mama wyznała, że dopiero po 12 dniach mogła z mężem dotknąć całej czwórki pociech na raz.

Ula Chincz i Monika Mrozowska, pomimo ciąży, nie zwalniają tempa. Jak im się to udaje?

Zobacz także:

Kelly Rowland jest w ciąży. Czy planowała drugie dziecko?

Basia Kurdej-Szatan po raz pierwszy o porodzie. "Zależało mi, żeby urodzić naturalnie"

Na spacerze z Magdą Bieńkowską i maleńką Zosią. O czym marzy Miss Polski 2015?

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości