Magda Mołek

Uznana za najbardziej seksowną dziennikarkę 2005 roku Magda, przyznaje że w dzieciństwie chciała zostać Miss Świata, a jej ulubionym sportem było bieganie po kałużach. A ponieważ lubiła bawić się – jak w większość dziewczynek - w Krystynę Loskę, swoją przyszłość związała ze szklanym ekranem. Zadebiutowała w Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego. Potem poznali ją widzowie TV Polonia, RTL7 i Canal+. W końcu została główną twarzą „Wydarzeń” w telewizji Puls.
Magda Mołek
Foto: East News/ East News
Kariera Magdy nabrała rozpędu, gdy debiut w TVP przyniósł jej prestiżowego Wiktora w 2002 roku. Od tamtej pory prowadziła różne programy telewizyjne oraz festiwale w Sopocie i Opolu. Na szczęście dla nas w 2004 roku zdecydowała się odmienić swoje życie. Związała się z naszą stacją! Widzowie TVN mogli ją zobaczyć najpierw w programie „Moja krew”, potem w pierwszej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Magda w wolnym czasie chętnie sięga po dobrą książkę. Czyta, bo, jak mówi, lubi się oderwać od szarej rzeczywistości. Jej literackim odkryciem jest Japończyk Haruki Murakami. - Choć na początku wydawał mi się „pokręcony“, teraz uwielbiam te jego dziwactwa - mówi. Bawi ją absurdalny humor kabaretu Mumio. Mówi o sobie, że rozrywkowa blondynka to jej przeciwieństwo.

Widzowie „Dzień Dobry TVN” cenią ją – przede wszystkim – za dziennikarski profesjonalizm.
Zobacz filmy z Magda Mołek
Zobacz więcej
Zobacz pozostałych prowadzących Dzień Dobry TVN
Komentarze
1
10.02.2019
Lauraew
Super chłopak