Kinga Rusin

Ledwie podbiła serca widzów TVP i otrzymała nagrodę Wiktora za telewizyjny debiut roku (1994), a już porzuciła telewizję i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. - Nie chciałam być tylko panią z telewizyjnego okienka – tłumaczyła wtedy swoją decyzję.
Kinga Rusin
Foto: Bartosz Krupa/ East News
Na szklany ekran – na szczęście dla fanów jej prezenterskiego talentu - powróciła trzy lata później w "Wizjerze" (TVN). Niestety w 2000 roku, znów odeszła i poświęciła się wychowaniu córek.

Kinga Rusin prowadziła program "You Can Dance - Po Prostu Tańcz". Razem z Piotrem Kraśko prowadzi "Dzień Dobry TVN". Wcześniej weekendowe wydania prowadziła z Bartoszem Węglarczykiem. Jest także businesswoman. Założyła dobrze prosperującą firmę PR.

Największy sekret Kingi to pisane - na razie do szuflady - opowiadania. Wszyscy czekamy na jej literacki debiut! Może przeczytamy je już wkrótce?

Kinga pasjonuje się malarstwem i pływaniem. Jednak pierwsze miejsce w jej sercu – zaraz po rodzinie - zajmuje jazda konna. Nie wyobraża sobie dnia bez spotkania z Eolo VIII, pieszczotliwie nazywanym przez nią Julianem. - Bez tego dzień byłby stracony, przecież jazda konna jest lepsza niż wizyta u najlepszego terapeuty – twierdzi Kinga.

Kinga Rusin wygrała czwartą edycję "Tańca z gwiazdami" i zdobyła kryształową kulę.

Zobacz filmy z Kinga Rusin
Zobacz pozostałych prowadzących Dzień Dobry TVN
Komentarze
0