Kinga Rusin

Ledwie podbiła serca widzów TVP i otrzymała nagrodę Wiktora za telewizyjny debiut roku (1994), a już porzuciła telewizję i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. - Nie chciałam być tylko panią z telewizyjnego okienka – tłumaczyła wtedy swoją decyzję.
Kinga Rusin
Foto: Bartosz Krupa/ East News
Na szklany ekran – na szczęście dla fanów jej prezenterskiego talentu - powróciła trzy lata później w "Wizjerze" (TVN). Niestety w 2000 roku, znów odeszła i poświęciła się wychowaniu córek.

Kinga Rusin prowadziła program "You Can Dance - Po Prostu Tańcz". Razem z Piotrem Kraśko prowadzi "Dzień Dobry TVN". Wcześniej weekendowe wydania prowadziła z Bartoszem Węglarczykiem. Jest także businesswoman. Założyła dobrze prosperującą firmę PR.

Największy sekret Kingi to pisane - na razie do szuflady - opowiadania. Wszyscy czekamy na jej literacki debiut! Może przeczytamy je już wkrótce?

Kinga pasjonuje się malarstwem i pływaniem. Jednak pierwsze miejsce w jej sercu – zaraz po rodzinie - zajmuje jazda konna. Nie wyobraża sobie dnia bez spotkania z Eolo VIII, pieszczotliwie nazywanym przez nią Julianem. - Bez tego dzień byłby stracony, przecież jazda konna jest lepsza niż wizyta u najlepszego terapeuty – twierdzi Kinga.

Kinga Rusin wygrała czwartą edycję "Tańca z gwiazdami" i zdobyła kryształową kulę.

Zobacz filmy z Kinga Rusin
Zobacz więcej
Zobacz pozostałych prowadzących Dzień Dobry TVN
Komentarze
11
02.06.2020
Mirka80bm
2.06.2020 Pani Kingo - dziś wygląda Pani rewelacyjnie w tej sukni biało - niebiesko -żółtej. Zresztą wszystkie Pani kreacje są extra.
Czy mogłabym dostać informację gdzie można nabyć takie cudo, jeśli to nie tajemnica.
Pozdrawiam
18.05.2020
Miśkatsj5
Kinga Rusin i Piotr Kraśko to moja ulubiona para prowadzących, dzięki nim dzień od razu staje się lepszy :) <3
17.05.2020
Barbara Golec
Cieszę się, że Kinga jest w DDTVN, zmartwiła mnie jej dłuższa nieobecność i myślałam, ze została z programu wycofana. Dziękuję Kinga za Twoje poglądy, mądrość i odwagę. Oby więcej takich ludzi było w telewizji.
09.05.2020
Alicja
Pani Kingo, dziękuję za Pani profesjonalizm, inteligencję, za naturalne zachowanie i mądre komentarze oraz takie niewymuszone relacje dotyczace ochrony przyrody, głupoty rządzących w tym zakresie i otwarte mówienie o tym, co Pani myśli. Pozdrawiam serdecznie DDTVN I proszę tak trzymac dalej.
06.05.2020
anita
Kinga brawa dla Ciebie! jesteś świetna w tym co robisz :)
02.05.2020
zgaga
cudownie Pani Kinga wyglada dzisiaj.Wreszcie z klasą..super fryzura i sukienka.Mozna...można.Pozdrawiam
01.04.2020
JG
Kinga Rusin i Piotr Kraśko - nareszcie na ekranie, z przyjemnością dziś oglądam tę inteligentną parę prowadzących; z ich inteligentnym i czarującym stylem prowadzenia programu !!!
31.03.2020
JG
Kinga Rusin - klasa sama w sobie. Kiedy wreszcie pojawi się na ekranie?
31.03.2020
JG
Kiedy wreszcie pojawi się na ekranie?
08.03.2020
BasiaD
Pani Kingo, wygladala Pani dzisiaj zjawiskowo w tej blado-blekitnej sukience.
Bardzo prosze o informacje gdzie mozna ja kupic.
01.03.2020
viola_kowalski
Kiniusia cudowna pozdrawiam
Rozwiń wszystkie komentarzy