Ewa Drzyzga

Swoim uśmiechem i ciepłym podejściem do rozmówców zdobywa serca widzów.
Ewa Drzyzga
Foto: East News/ East News

Ewa Drzyzga, podobnie jak Agnieszka Woźniak-Starak, z którą będzie prowadzić Dzień Dobry TVN, swoją karierę rozpoczynała w radiu. Przez wiele lat prowadziła uwielbiany talk-show "Rozmowy w toku". Od 1 kwietnia 2017 prowadzi medyczny program "36,6°C".

Zobacz filmy z Ewa Drzyzga
Zobacz więcej
Zobacz pozostałych prowadzących Dzień Dobry TVN
Komentarze
4
20.05.2021
berezinski
Droga Pani Ewo, prosze na sile nie starac sie byc niby wesola i zabawna....."zarciki" pani wychodza slabo i przede wszystkim sztucznie !!!! I jeszcze ... prosze nie przerywac rozmmowca w czasie wywiadu, rozmowy to nie pani jest najwazniejsza ..... Niedobrze sie robi slyszac pani ala madrosci......w tym calym obrazie wymuszonego luzu wychodzi pani na " Dzidzie piernik" .....
04.01.2021
Tomasz
Serdecznie Pozdrawiam Panią Ewę! :-)
Nie tylko świetny rozmówca, ale im dojrzalsza tym bardziej zmysłowa .
04.10.2020
monikafolborska
Bardzo fajne prowadzące. Dzisiaj poruszyły istotny temat. Sama 3 lata temu dowiedziałam się o guzie oczodołu. Przypadek był poważny bo miałam 20 % szans na to, że będę widziała po operacji. Na szczęście trafiłam na super lekarza - profesora, prawie 500 km od miejsca zamieszkania. Jego doświadczenie i złote ręce sprawiły, że wróciłam do normalnego życia i na szczęście okazało się, że sam guz nie był złośliwy. Od czasu wykrycia guza do otrzymania wyników minęły 3 miesiące, które wtedy trwały dla mnie całą wieczność i nikomu nie życzę żeby miał okazję tego doznać.
17.09.2020
Ewa Kanada
Ewa I Agnieszka super prowadza program , pobily wszystkich prowadzacych.Wysoka Klasa wszystko na Medal brawo kobietki
Rozwiń wszystkie komentarzy