Dorota Wellman

Kiedy była małą dziewczynką, zamiast bawić się lalkami wolała włóczyć się z chłopakami po osiedlu albo grać w piłkę nożną. Teraz najbardziej przeraża ją nuda. - Boję się rutyny - deklaruje. Staram się przed nią uchronić, dlatego robię wszystko, co się da. A robi naprawdę dużo! Jest dziennikarką radiową, telewizyjną i prasową.
Dorota Wellman
Foto: East News/ East News
Od dzieciństwa marzyła, by pracować w radiu, jak jej mama. Nim jednak udało się spełnić to marzenie ukończyła studia na wydziale Filologii Polskiej i Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Miała nawet krótki "romans" z filmem - została asystentem reżysera i scenarzystką.

Dla dynamicznej Doroty Wellman nie dość jednak było wyzwań. Kolejnym krokiem zawodowym była praca w telewizji. Współtworzyła wiele programów w TVP1 m.in.: "Goniec", "Tylko w Jedynce", "Bohaterowie, skandaliści i inni" oraz "Szpilę" w Polsacie. Dołączyła także do zespołu "Dzień Dobry TVN.

Od 2006 roku jest członkiem Partii Dobrego Humoru.

Zobacz pozostałych prowadzących Dzień Dobry TVN
Komentarze
5
10.10.2019
Ruda
Uwielbiam Panią i Pana Marcina-najlepsi prowadzący!!!Błagam ,zwracajcie uwagę "gwiazdom"aby używały poprawnie języka polskiego.Będom,zrobiom,lubiom i gwiazdorzom-dostaję drgawek jak to słyszę ,mimo ,że nie jestem polonistką!
19.09.2019
Em
Najlepsi! Pani Dorota i Pan Marcin!
12.09.2019
Aśmix
Pani Doroto jest Pani i Pan Marcin jesteście największymi gwiazdami TVN kocham kazdy dzień z wami
30.08.2019
dd
Jak ja się cieszę,że widzę Pania Dorotę Wellman!!!!! Uwielbiam Panią!!!! Moja idolka!!!
06.07.2019
Reni
Pozdrawiam moja idolkę Dorote Marcinswietna marynarka pozdrawiam
Rozwiń wszystkie komentarzy