O nas


Redakcja

Cztery świetne pary prowadzących, sympatyczne pogodynki oraz sztab najlepszych w kraju ekspertów zapraszają codziennie na dwie i pół godziny rozrywki, porad i informacji. Od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 11.00, a w niedzielę od 8:30 do 11:00.

Kinga
Rusin

Ledwie podbiła serca widzów TVP i otrzymała nagrodę Wiktora za telewizyjny debiut roku (1994), a już porzuciła telewizję i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. - Nie chciałam być tylko panią z telewizyjnego okienka – tłumaczyła wtedy swoją decyzję.

Marcin
Prokop

Media są dla Marcina Prokopa na pierwszym miejscu przygodą, na drugim wyzwaniem, a dopiero na trzecim - pracą.

Magda
Mołek

Uznana za najbardziej seksowną dziennikarkę 2005 roku Magda, przyznaje że w dzieciństwie chciała zostać Miss Świata, a jej ulubionym sportem było bieganie po kałużach. A ponieważ lubiła bawić się – jak w większość dziewczynek - w Krystynę Loskę, swoją przyszłość związała ze szklanym ekranem.

Za co gwiazdy cenią swoich dziadków?

Dorota
Wellman

Kiedy była małą dziewczynką, zamiast bawić się lalkami wolała włóczyć się z chłopakami po osiedlu albo grać w piłkę nożną. Teraz najbardziej przeraża ją nuda. - Boję się rutyny - deklaruje. Staram się przed nią uchronić, dlatego robię wszystko, co się da. A robi naprawdę dużo! Jest dziennikarką radiową, telewizyjną i prasową.

Piotr
Kraśko

Bardzo wszechstronny dziennikarz, były korespondent z punktów zapalnych na całym świecie, wielbiciel koni.

Marcin
Meller

Przez 12 lat był reporterem tygodnika Polityka, przez 9 - redaktorem naczelnym naczelnym miesięcznika "Playboy". Był gospodarzem "Agenta", pierwszego reality show w polskiej telewizji. Przez 3 lata współprowadził z Kingą Rusin weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". W TVN24 prowadzi magazyn "Drugie śniadanie mistrzów", w którym rozmawia o wydarzeniach tygodnia z ludźmi kultury i show-biznesu.

Anna
Kalczyńska-Maciejowska

Polska dziennikarka telewizyjna, w latach 2002-2014 prezenterka TVN24, od września 2014 prezenterka programu Dzień Dobry TVN.

Andrzej
Sołtysik

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filmoznawca. Od września 2016 roku Andrzej Sołtysik prowadzi program „Dzień Dobry TVN” w duecie z Anną Kalczyńską. Dziennikarz zastąpił Jarosława Kuźniara.