Newsy

Zuzanna Borucka opublikowała zdjęcia zbrodniarzy wojennych. Instagram zablokował jej profil!

Newsy

Fot. Instagram

Zuzanna Borucka, znana jako Banshee lub Zuzek Łobuzek, została zablokowana na Instagramie. Wszystko w związku z jej kontrowersyjnym wpisem: "Mussolini, Hussein, Hitler - ale oni też byli dziećmi!" - napisała Zuzanna Borucka.

Zuzanna Borucka, ps. Banshee lub Zuzek Łobuzek, została zablokowana na Instagramie. Dlaczego? Chodzi o jej kontrowersyjny wpis.

Wiem, że moja perspektywa jest zaburzona - powiedziała Zuzanna na Insta Stories.

Następnie wyświetliła się grafika z wizerunkami Benito Mussoliniego, Saddama Husseina, Osamy bin Ladena i Adolfa Hitlera. Obok znajdowały się ich zdjęcia z dzieciństwa. Zuzanna podpisała grafikę w taki sposób:

Ale oni też byli dziećmi... (...) Nie umiem patrzeć na ludzi źle.

Konto Zuzanny po opublikowaniu tego wpisu i grafiki zostało zablokowane. Na razie nie wiemy, czy odpowiedzialny jest za to algorytm Instagrama czy ktoś zgłosił jej konto w związku z zamieszczonymi przez nią treściami. Zuzanna jest zrozpaczona:

Jestem zrozpaczona, bo nie wiem co robić, nie wiem w ogóle do kogo napisać. Jakby to był pierwszy taki profil instagramowy, moim zdaniem, który nie był taki wykreowany, taki nieszczery, ja byłam taka prawdziwa i to było śmieszne i fajne i wiem, że kochaliście Zuzeklobuzek Reality. Miałam dużo pamiątek i zdjęć, których teraz nie mam i za bardzo nie wiem, jak to teraz odzyskać. Smutne - rozpłakała się.

Uważacie, że jej konto zostało słusznie zablokowane?

Więcej:

„Mógłbym być twarzą hejtu w Polsce”. Mateusz Maga o tym, co ceni sobie w Londynie

Fot. Instagram

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości