Newsy

Zdjęcie z chrzcin Archiego ma ukryty przekaz! Tak Meghan i Harry oddali hołd księżnej Dianie

Newsy

Fot. Instagram / Rodzina królewska

Już jest! Zdjęcie z chrzcin Archiego, syna księcia Harry'ego i Meghan Markle pojawiło się w sieci - na zdjęciu dokładanie widać twarz nowego członka rodziny królewskiej. Jest podobny bardziej do mamy czy do taty?

Więcej: Horoskop Royal Baby. Co gwiazdy mówią o dziecku Książąt Sussex? Pisany jest mu tron!

Meghan Markle i książę Harry ochrzcili swojego syna - księcia Archiego. Kameralna ceremonia odbyła się 6 lipca w kaplicy na zamku Windsor, media nie były zaproszone na tę wyjątkową uroczystość.

Najwięksi fani rodziny królewskiej dopatrzyli się na zdjęciu kilku ukrytych szczegółów, które mają wskazywać na to, że zdjęcie to tak naprawdę hołd oddany księżnej Dianie. Jakie to szczegóły?

 • Po pierwsze, Archie miał na sobie taką samą szatę, w jakiej w 1984 roku ochrzczony został książę Harry.
 • Na zdjęciu widzimy również Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale - to siostry księżnej Diany.
 • To jeszcze nie wszystko! Najwięksi fani dopatrzyli się ostatniego szczegóły. Zwróćcie uwagę na ławkę, na której siedzą Harry, Meghan i Archie. Ławka jest łudząco podobna do tej, na której siedziała księżna Diana po chrzcinach Harry'ego.

Przypomnijmy, dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego urodziło się dokładnie 6 maja. Syn dostał na imię Archie. Książę Harry był obecny przy narodzinach synka i było to dla niego wielkie przeżycie.

   Fot. Instagram / Rodzina królewska

   Autor: Gaba Kopyto

   Pozostałe wiadomości