Newsy

Poszukiwania 18-letnia Magdy Magdowskiej. Odnaleziono ciało kobiety

Newsy

Aktualizacja:
Projekt bez tytułu (5)_Easy-Resize.com.jpg

Mieszkanka miejscowości Świniec wyjechała 24 maja rano po zakupy. Wtedy widziano ją po raz ostatni. Policja odnalazła ciało.

Mieszkanka Świniec w pobliżu Kamienia Pomorskiego w poniedziałek 24 maja wyszła z domu. Na skuterze i pojechała na zakupy oraz opłacić rachunki.

Zaginięcie Magdaleny Magdowskiej

- Od tamtego czasu nie wróciła do domu i urwał się kontakt z nią – relacjonowała starsza posterunkowa Katarzyna Jasion z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Przed sklepem znaleziono skuter dziewczyny.

Odnaleziono ciało kobiety

W niedzielę pod Kamieniem Pomorskim między miejscowościami Sulikowo a Świniec odnaleziono ciało kobiety. Jak podał w niedzielę wieczorem portal Onet, zamordowana kobieta to zaginiona Magda. Portal, powołując się na informacje, podał, że jeszcze w niedzielę zatrzymano Dawida J. podejrzewanego o zabójstwo kobiety, "który w przeszłości był karany za zgwałcenie i uduszenie koleżanki ze szkoły".

Policja i prokuratura nie informowały o szczegółach sprawy.

Wyrazy głębokiego współczucia przekazał w poniedziałek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro rodzinie zamordowanej 18-letniej dziewczyny ze Świńca. "Głęboko współczuję Rodzinie zamordowanej nastolatki. Niech ta tragedia poruszy sumienia przeciwników zaostrzenia kar. Kary muszą być surowe, a nie tylko nieuchronne. Tylko długa izolacja w więzieniu chroni przed psychopatycznymi kryminalistami" - napisał w poniedziałek na Twitterze minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odnosząc się do tej sprawy.

Zobacz także:

"Kim jesteś?". IPN szukał młodej żołnierki ze zdjęcia sprzed 70 lat. Dziennikarze odkryli jej tożsamość

Kobieca twarz policji. Funkcjonariuszka: "Od kobiety wymaga się dwa razy więcej"

Porzuceni czterej bracia znaleźli nowy dom. "Wiemy, że dzieci nas bardzo kochają i z wzajemnością"

Obejrzyj również: Uwaga! TVN: Bity 10-latek zgłosił się na komisariat. "Mąż miał swoje zasady"

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości