Z lotniska prosto do więzienia. 39-latka nie spodziewała się takiego scenariusza

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Oszustwa na SMS-y od kurierów
Oszustwa na SMS-y od kurierówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Ta kobieta nie spodziewała się, że powrót do Polski zakończy w więzieniu. 39-latkę na lotnisku powitały służby, a następnie zabrały do zakładu karnego. Tam spędzi najbliższe kilkanaście miesięcy. Dlaczego?

39-latka zatrzymana na lotnisku Okęcie

Pewna 39-latka, mieszkanka Konstancina-Jeziorny została przejęta przez funkcjonariuszy piaseczyńskiego wydziału kryminalnego na warszawskim lotnisku. Zatrzymana nie spodziewała się takiego zwrotu akcji.

- Zatrzymania osób poszukiwanych to z reguły wynik żmudnej pracy policjantów wydziału kryminalnego. Ten trud przynosi jednak efekty, a poszukiwani trafiają za kratki w najmniej oczekiwanym dla siebie momencie - mówi asp. Magdalena Gąsowska z piaseczyńskiej policji.

Okęcie. Zatrzymana za oszustwa

Kobieta na oku policji była już od jakiegoś czasu. Decyzją Sądu Rejonowego w Piszu, 39-latka spędzi ponad 1,5 roku w zakładzie karnym i odbywając karę za popełnione przestępstwo oszustwa.

Więcej czytaj na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości