Newsy

Śmiertelny wypadek pod Wyszkowem. Troje dzieci trafiło do szpitala

Newsy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
TVN 24
Nie żyje kobieta. Pasażerka jednego z samochodów, które zderzyły się czołowo oraz troje dzieci trafili do szpitala. Jakie były przyczyny wypadku?

Między Łochowem a Wyszkowem doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Zginęła pasażerka jednego z nich, a do szpitala trafiła kierująca oraz troje dzieci. W akcji brał udział śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Tragiczny wypadek na DK 62

Około godziny 19:45 w sobotę, pomiędzy Wyszkowem a Łochowem w okolicach miejscowości Kamieńczyk, na drodze krajowej nr 62 doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Autem marki Nissan podróżowały dwie kobiety i troje dzieci, a pojazdem marki Opel - rodzina z dwójką dzieci.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

- Niestety pomimo udzielonej pomocy przez świadków zdarzenia, a następnie służby ratunkowe życia 42-letniej pasażerki osobowego nissana nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mieszkanki powiatu węgrowskiego - napisał na Facebooku Damian Wroczyński, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Kierująca pojazd marki Nissan, została przetransportowana do szpitala. Troje dzieci w wieku od 6 do 17 lat także przewieziono do placówki medycznej.

- Oplem podróżowała rodzina z Warszawy. 36-letniej kierującej, pasażerowi, jak i dzieciom w wieku 3 i 6 lat została udzielona pomoc medyczna na miejscu wypadku i nie wymagali oni hospitalizacji - zaznaczył Wroczyński.

Policja ustala przyczyny wypadku pod Wyszkowem

Na miejscu zdarzenie droga była początkowo całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo, a utrudnienia trwały przez sześć godzin. Oględziny miejsca zdarzenia oraz obu pojazdów przeprowadził technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady oraz sporządził szkice zdarzeniowe i dokumentację fotograficzną.

- Policjanci ruchu drogowego wspierani przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego przesłuchują świadków - poinformował Wroczyński.

Więcej na ten temat przeczytasz w serwisie TVN 24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło: TVN 24

Źródło zdjęcia głównego: Douglas Sacha/Getty Images

Pozostałe wiadomości