Newsy

Wypadek pod Działdowem. Nie żyje ojciec i dwóch synów

Newsy

iStockphotoPatryk_Kosmider/Getty Images

W nocy z czwartku na piątek doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego w miejscowości Sarnia Góra pod Działdowem. Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką, niestety zginęły trzy osoby.

W miejscowości Sarnia Góra w powiecie działdowskim (warmińsko-mazurskie) w nocy z czwartku na piątek doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło trzech mężczyzn w wieku od 25 do 50 lat.

Tragiczny wypadek pod Działdowem

Dyżurny wojewódzkiej straży pożarnej w Olsztynie poinformował, że do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze wojewódzkiej 544 w miejscowości Sarnia Góra, pomiędzy Brodnicą a Lidzbarkiem. Auto osobowe zderzyło się tam z autem - chłodnią. Wszyscy podróżujący autem osobowym zginęli.

Ofiarami wypadku są ojciec i jego dwóch synów.

Kierujący fordem z nieustalonych przyczyn wpadł w poślizg na łuku drogi i zderzył się bokiem pojazdu z jadącą z naprzeciwka ciężarówką

- powiedział rzecznik warmińsko-mazurskiej policji mł. asp. Tomasz Markowski.

Przyczyny wypadku w Sarniej Górze

Kierujący ciężarówką marki DAF 27-latek był trzeźwy. On i jego pasażer nie odnieśli obrażeń. Przyczyny zdarzenia będzie badać policja pod nadzorem prokuratora.

Zobacz też:

Dramat wokalistki Girls Aloud. "Walczę, jak tylko mogę"

Od 2 września nowa lista państw z zakazem przylotów do Polski. Czy jest na niej Hiszpania?

8-latek zmarł na rękach rodziców. "Pani doktor nie zbadała syna, nie osłuchała go"

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 965 w miejscowości Baczków. Zginął młody motocyklista. Przyczyny wypadku bada policja oraz prokuratura. Wideo:

Autor: Jola Marat

Źródło: PAP| x-news

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości