Newsy

Wyjątkowe duety na Top of the Top Sopot Festival 2022. "Cieszę się, że razem wystąpimy"

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Trwają próby do Top of The Top Sopot Festival
Trwają próby do Top of The Top Sopot FestivalDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Top of the Top Sopot Festival rozpocznie się już 16 sierpnia w Sopocie. Trwają ostatnie przygotowania do wyjątkowych dni pełnych muzycznych wrażeń. Na scenie Opery Leśnej zobaczymy zaskakujące duety najpopularniejszych artystów.

Top of The Top Sopot Festival

Już 16 sierpnia odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku, czyli "Top of The Top Sopot Festival". Przez 3 dni będziemy mogli oglądać najwybitniejszych artystów na scenie Opery Leśnej. Artyści dopracowują właśnie ostatnie szczegóły swoich występów.

Nasza reporterka Sandra Hajduk-Popińska postanowiła podejrzeć ich podczas prób. Jakie niespodzianki czekają na widzów? W tym roku na scenie pojawi się m.in. duet Patrycji i Grzegorza Markowskich. Wspólnie wykonają piosenkę zespołu Perfect "Nie mogę ci wiele dać". Ten utwór usłyszymy w wyjątkowej aranżacji.

Wyjątkowe duety na festiwalu w Sopocie

- Kiedyś sobie obiecałam, że nie będę śpiewać utworów Perfectu i jak zaśpiewaliśmy "Nie mogę ci wiele dać", to ten tekst nabrał nowego znaczenia. Zmieniłam zdanie i cieszę się, że to zrobiłam - wyjaśnia Patrycja. - Bierzemy mikrofon, patrzymy sobie w oczy i robimy to samo, w związku z tym to jest wielka radość - dodaje Grzegorz.

To jednak niejedyna wyjątkowa współpraca, jaką zobaczymy podczas festiwalu w Sopocie. Wieczór uświetni występ Ewy Bem i Jana Borysewicza. Zaśpiewają oni utwór "Zawsze tam gdzie ty". - Zrobił się taki kobiecy numer z tego i wydaje mi się, że to też jest bardzo interesujące i cieszę się, że razem wystąpimy - podkreśla artysta.

Na "Top of The Top Sopot Festival" usłyszmy też piosenkę "Wiosna" w wykonaniu Natalii Przybysz i Tomasza Organka. - Znamy się tyle lat, ale będę śpiewał z Natalią po raz pierwszy - podsumowuje wokalista.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości