Newsy

Witold Odrobina nie żyje. "Doskonały reporter, człowiek wielu talentów" 

Newsy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
tvn24.pl
Manuel Breva Colmeiro/Getty ImagesWitold Odrobina nie żyje

W wieku 50 lat zmarł Witold Odrobina. Dziennikarz był związany z grupą TVN Discovery, radiem RMF FM i Antyradiem. Informację o jego śmierci przekazała rodzina.

Witold Odrobina nie żyje

Smutną wiadomość potwierdziła serwisowi tvn24.pl Edyta Kubalska, producentka programu "Raport Turbo" nadawanego na antenie TVN Turbo, przy którego produkcji pracował Witold Odrobina. Dziennikarz odszedł w wieku 50 lat.

- Wybitny i niepowtarzalny głos - wspomina cytowany przez Press.pl Tadeusz Sołtys, dyrektor programowy RMF FM i wiceprezes RMF. - Doskonały reporter, człowiek wielu talentów - dodaje.

Jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu?
Jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu? Jak wytłumaczyć dziecku, że bliska mu osoba nie żyje?
Dzień Dobry TVN

Witold Odrobina - kariera

Witold Odrobina przez wiele lat był zawodowo związany z rozgłośnią RMF FM, gdzie prowadził m.in. audycje "Szewski kwadrans", "Przykładaniec", "Osada Wiarkocza" czy "JW23" oraz "Wiódł ślepy kulawego". w 2006 roku rozpoczął pracę w Antyradiu. Prowadził tam poranne pasmo „KurrAnty” i swój autorski program „Wito Pyto”. Jego głos można było również usłyszeć w Radiu Euro, KRK FM i Radiu Kraków. W Wirtualnej Polsce prowadził swój cykl zatytułowany "Odrobina Więcej Polski".

Był również reporterem "Studia Złote Tarasy" w TVN. Na antenie TVN Warszawa prowadził "Odrobina miasta" oraz "Serial w wielkim mieście". W TVN Turbo współtworzył "Odrobinę Polski", a w ostatnim czasie pracował przy programie "Raport Turbo" w TVN Turbo.

Więcej informacji na TVN 24.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości