Newsy

Pracownik pizzerii symulował seks z ciastem. Nagranie trafiło do sieci

Newsy

Digital VisionChris Ted/Getty Images

Seks z ciastem miał symulować pracownik pizzerii w Murowanej Goślinie. Po tym, jak bulwersujący filmik został umieszony w serwisie randkowym, sprawą zainteresował się poznański sanepid. Właścicielowi lokalu może grozić mandat.

Wielkopolska: seks z ciastem do pizzy

Lokalne media doniosły, że pracownik pizzerii w Murowanej Goślinie (woj. wielkopolskie) miał nagrać film, na którym widać, jak nagi symuluje seks z ciastem. Mężczyzna wykorzystał nagranie na potrzeby serwisu randkowego.

Sprawę w mediach społecznościowych nagłośnili mieszkańcy. Po ich doniesieniach sanepid zajął się sprawą. Kontrolerzy sprawdzą, czy w lokalu nie doszło do naruszenia bezpieczeństwa żywności i przepisów sanitarno-higienicznych .

Pracownik pizzerii symulował seks z ciastem

Jak powiedziała rzeczniczka poznańskiego sanepidu Cyryla Staszewska, do tej pory nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie w tej sprawie. Postępowanie zostało wszczęte po informacjach prasowych. Jak przyznała, sprawa jest trudna do weryfikowania.

- Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego zgłoszenia, ale śledzimy media społecznościowe i tradycyjne – stąd decyzja o wszczęciu postępowania. Chcemy sprawdzić na miejscu, jak działa ten lokal, czy sprzedaje żywność na wynos i czy doszło do naruszenia przepisów sanitarno-higienicznych – przekazała Cyryla Staszewska.

Więcej informacji w tej sprawie sanepid ma podać w najbliższych dniach. Jeśli stwierdzi naruszenie przepisów, właściciel lokalu może zostać ukarany mandatem. Policja poinformowała, że sprawa nagrania nie jest przez nią badana.

Miłość i seks Polaków w czasach zarazy. Zobacz wideo:

Zobacz także:

26-latek nielegalnie handlował szczepionkami przeciw COVID-19. "Do wyboru ampułka lub szczepienie w przychodni"

Złodziej ukradł samochód z 4-latkiem w środku. Mężczyzna wrócił i nakrzyczał na matkę chłopca

Złodziej zasnął podczas włamania. Przyłapał go właściciel nieruchomości

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Digital Vision

Pozostałe wiadomości