Newsy

"Top Model" - czas na finał! Jak uczestnicy spędzają wolny czas przed "godziną zero"?

Newsy

TVN

Już dziś, 25 listopada odbędzie się wielki finał 9. edycji "Top Model". O zwycięstwo walczyć będą Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska oraz Mikołaj Śmieszek. Widzowie z niecierpliwością czekają na wyniki. Co tuż przed galą robią finaliści?

Finał 9. edycji "Top Model"

Tegoroczna edycja programu "Top Model" dostarczyła widzom wiele emocji. Tuż przed wielkim finałem zainteresowanie wzbudziły także doniesienia dotyczącego finalisty, Dominica D'Angeliki. Uczestnik dzień przed wielkim finałem został usunięty z show. Według informacji sądowych z hrabstwa Amador w USA, miał popełnić przestępstwo na tle seksualnym wobec nieletniej. Ostatecznie w finałowej gali o zwycięstwo walczyć będą trzy osoby: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska oraz Mikołaj Śmieszek. Jak uczestnicy spędzają czas przed finałem?

Przed finałem "Top Model" - uczestnicy spędzają czas w gronie przyjaciół

Finał "Top Model" odbędzie się na żywo. Dla uczestników to z pewnością wielki stres. Już wieczorem trójka modeli i modelek zawalczy o wygraną. Jakie sposoby na ukojenie nerwów znaleźli uczestnicy? Dzień przed galą finaliści spędzili czas we wspólnym gronie i udali się na kolację. Patrycja Sobolewska zamieściła w mediach społecznościowych nagranie z samochodu, na którym, ku zdziwieniu fanów, oprócz Weroniki i Mikołaja znaleźli się także Ernest Morawski i Karolina Kuczyńska.

W dniu wielkiego finału wszyscy uczestnicy 9. edycji Top Model przygotowują się na wieczór. Jedna z finalistek, Weronika Kaniewska, pochwaliła się na Instastory nagraniami z prób, które trwają już od samego świtu.

Przygotowania do finału 9. edycji "Top Model"

Kulisy finału 9. edycji "Top Model" możecie śledzić m.in. na oficjalnym profilu programu na Instagramie. Oto scena, na której dziś zaprezentują się finaliści i specjalni goście.

Finał "Top Model" - o której emisja?

Finałowy odcinek na żywo od 21.30 w TVN oraz na Player.pl.

Jak 9. edycje programu "Top Model" oceniła Katarzyna Sokołowska? Zobacz wideo:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Jak pandemia wpływa na zaburzenia odżywiania u dzieci? Dane są alarmujące

Pieszy z pierwszeństwem na pasach. Jakie zmiany czekają kierowców?

19-letni bokser wywalczył życie. "Warto było nie zmarnować tego, że dostałem szansę"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości