Newsy

Ujawniono wstrząsający raport z sekcji zwłok Whitney Houston. Narkotyki zniszczyły jej organizm!

Newsy

Aktualizacja:
Whitney Houston | X-news

Wyciekły informacje dotyczące tragicznie zmarłej Whitney Houston. Ujawniono raport z autopsji gwiazdy, według którego piosenkarka nie miała 11 zębów, a na jej ciele były oparzenia i liczne blizny. Amerykańska piękność muzyki R&B miała organizm spustoszony przez narkotyki.

Raport z sekcji zwłok Whitney Houston

Trudno uwierzyć, że od śmierci artystki minęło już 8 lat. Okazuje się, że tragiczne wydarzenia, które rozegrały się w łazience hotelu Hilton w Beverly Hills są dużo bardziej mroczne niż mogłoby się wydawać. Serwis Daily Mail dotarł do informacji z raportu pochodzącego z sekcji zwłok Whitney Houston. W artykule poświęconym tej sprawie czytamy:

Ciało Whitney Houston było pokryte licznymi bliznami i brakowało jej 11 zębów. Lata nadużywania narkotyków i alkoholu spustoszyły jej organizm i zniszczyły wspaniały wygląd.

Artystka cierpiała na choroby serca, jedna z tętnic była zablokowana w 60%. Jej nos był poważnie poraniony, prawdopodobnie od kokainy. Stwierdzono u Houston postępującą miażdżycę i rozedmę płuc. We krwi wykryto mieszankę dziewięciu leków. Sześć godzin po śmierci temperatura ciała nadal wynosiła 33 ° C, a specjaliści twierdzili, że temperatura wody, w której Houston brała kąpiel mogła wynosić nawet 66 ° C. Świadczyć o tym mogły oparzenia skóry na jej plecach. Na lewym przedramieniu znaleziono ślad po igle, blizny po implantach piersi i „kontury obustronnej protezy piersi”.

Whitney prawdopodobnie zmagała się z problemem wypadających włosów, ponieważ miała sztuczne pasma przymocowane do resztek istniejących włosów. Czytamy w serwisie, że według raportu Whitney brakowało 11 zębów, więc nosiła „protezę szczęki”. To są konsekwencje, jakie niesie za sobą zażywanie narkotyków. Uzależnienia niszczą ciało i umysł. Niewolnikiem "przyjemności" można się stać bardzo łatwo i można uzależnić się niemal od wszystkiego. Zwykle zaczyna się niewinnie, a utrata kontroli następuje szybko i niepostrzeżenie.

Zobacz wideo: Opowieść matki narkomana

Śmierć Whitney Houston

11 lutego 2012 r. Whitney Houston została znaleziona martwa w hotelowej łazience w Beverly Hilton. Artystka miała wystąpić podczas rozdania prestiżowych nagród Grammy. Jako oficjalną przyczynę śmierci Whitney podano przypadkowe utonięcie, do którego przyczyniły się choroby serca i zażywanie kokainy. Whitney Houston była jedną z legendarnych piękności świata muzyki.

ZOBACZ także:

Autor: Magdalena Szmidt

Źródło: Daily Star

Pozostałe wiadomości