Newsy

Weronika Zawistowska jak Robert Lewandowski? Polka podpisała kontrakt z niemiecką drużyną

Newsy

Weronika Zawistowska idzie w ślady Roberta Lewandowskiego. Zawodniczka reprezentacji Polski w piłce nożnej podpisała trzyletni kontrakt z Bayernem Monachium. Od czego rozpocznie karierę w Bundeslidze?

Polka w Bayernie Monachium

Robert Lewandowski nie będzie już jedyną gwiazdą Bayernu Monachium. 21-letnia reprezentantka Polski także będzie kontynuować karierę piłkarską w Bawarii. Weronika Zawistowska, która dotychczas grała w Czarnych Sosnowiec , właśnie podpisała trzyletni kontrakt z niemiecką drużyną "Die Roten".

- To dla mnie ogromny krok do przodu i cieszę się, że Bayern obdarzył mnie takim zaufaniem. Jestem bardzo dumna i wdzięczna, ale wiem, że muszę za tę szansę dać teraz coś od siebie. Wiem, na jak dobry poziom trzeba wejść, żeby grać w Bayernie i taki też jest mój cel. Dam z siebie wszystko, żeby moje marzenie się spełniło - powiedziała reprezentantka Polski.

Transfer Weroniki Zawistowskiej

Bianca Rech, dyrektor sportowa monachijskiej ekipy, powiedziała, że od razu po transferze Weronika Zawistowska "zostanie wypożyczona". – Nasza zawodniczka będzie zbierała szlify w innej drużynie, w której będzie miała zdecydowanie więcej szans na grę.

Nie ma jeszcze informacji, do jakiego klubu trafi polska piłkarka, ale wiadomo, że jej kontrakt zaczyna obowiązywać latem.

Zobacz także:

Anna Lewandowska otworzyła się przed fanami i opowiedziała o zaręczynach z Robertem. "Z zaskoczenia"

Scrabble i inne gry językowe, dzięki którym gimnastykujemy umysł. "Czytanie książek na pewno bardzo pomaga"

Zespół Coco Jambo rozkochał w sobie fanów. Tak zabawnej drużyny w historii piłki nożnej jeszcze nie było

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości