Newsy

Najmłodsza uczestniczka "Mam talent", która dostała złoty przycisk. Jej śpiew po prostu zdumiewa

Newsy

Aktualizacja:
Nowy juror w Mam Talent

Victory Brinker to najmłodsza uczestniczka "Mam talent", która dostała złoty przycisk. W ten sposób 9-latka ustanowiła rekord programu. Czym zachwyciła jury?

9-letnia wokalistka pochodzi z Pensylwanii, a jej pasją jest śpiew. Mama Victory Brinker powiedziała, że występ w programie "Mam talent" był wielkim marzeniem jej córki. "Gdy śpiewam, czuję się szczęśliwa!" - powiedziała Victory przed występem.

Występ Victory Binker

Kiedy jednak stanęła na scenie, była tak poruszona, że zaniemówiła, gdy jurorzy poprosili ją, by powiedziała kilka słów o sobie. "Jestem podekscytowana i zdenerwowana" – przyznała.

Dziewczynka odzyskała werwę, gdy zaczęła śpiewać, a wybrała utwór, który wymaga nie lada umiejętności, czyli "Walc Julii" z opery "Romeo i Julia". Już pierwsze frazy wzbudziły żywiołowy aplauz publiczności, a na twarzach jurorów malowało się zaskoczenie. Jak ocenili występ 9-latki?

– "Nie spodziewałem się tego. Byłaś niczym anioł. Uwielbiam twój występ" – powiedział Howie Mandel.

– "Masz piękny głos. To było niesamowite i ty jesteś niesamowita" – dodała Heidi Klum.

– "Jesteś bardzo dzielna, że przyszłaś tu zaśpiewać przed nami" – podsumował Simon Cowell i... niespodziewanie zawołał prowadzącego program, Terry'ego Crewsa, a następnie zaczął naradzać się z jurorami.

– "Nie damy ci dziś 'tak'. Damy ci coś, czego nie dostał nikt wcześniej w tym programie. Wszyscy wręczymy ci coś specjalnego" – powiedział w końcu i wszyscy jurorzy jednocześnie uruchomili złoty przycisk.

Złoty przycisk w programie "Mam talent"

Złoty przycisk to wyjątkowe wyróżnienie w programie "Mam talent" i zarezerwowany jest na niezwykłe sytuacje. Może przycisnąć go każdy juror i osoba prowadząca program, ale tylko raz. Uczestnik show, na którego występ zareagowano w ten sposób, automatycznie przechodzi do półfinału.

Victory Brinker jest najmłodszą uczestniczką w historii, która otrzymała tego typu wyróżnienie, a jej występ w ciągu kilku godzin obejrzano prawie dwa miliony razy. Internauci komentujący jej śpiew nie kryli wzruszenia i wyrażali zachwyt talentem 9-letniej uczestniczki show.

Zobacz wideo: „Mam Talent!” powraca po roku przerwy. Agnieszka Chylińska zdradziła jak pracuje jej się z Jankiem Klimentem

Zobacz także:

"40 kontra 20". Nowa uczestniczka przyniosła ze sobą bardzo intrygującą tajemnicę. Co się wydarzy?

Jak "Big Brother" zmienił polską telewizję? Andrzej Sołtysik: "Moja żona pisała o tym pracę magisterską"

Gwiazdy serialu "Kryminalni" po 13 latach wspominają pracę na planie. "Biegały za nami tłumy fanów"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości