Utrudnienia w popularnych bankach na weekend. "Wypłać gotówkę z wyprzedzeniem"

Aktualizacja:
Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN24
Bank, Karta płatnicza

Cztery banki wystosowały oświadczenia, w których poinformowały klientów o możliwych utrudnieniach. Niektóre problemy zakończą się dopiero w niedzielę wieczorem. Gdzie w ten weekend odbędą się prace serwisowe?

Utrudnienia w czterech bankach w weekend

Cztery banki poinformowały swoich klientów o nadchodzących pracach serwisowych. Może to powodować utrudnienia w korzystaniu z przysługujących im usług. Których placówek dotyczą? Jedną z nich jest BNP Paribas. Jak czytamy w TVN24, problemy pojawiły się już w piątek w nocy, w godzinach 22.00-1.00.

Praca i finanse

Jak Polacy czy zarządzają swoimi finansami?
Jak Polacy czy zarządzają swoimi finansami?Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Wśród niedostępnych usług znalazły się m.in. płatności BLIK, płatności online typu PaybyLink, PaybyNet, usługi Bilety i Parkingi, PayU Express, przelewy Express Elixir i na telefon.

Utrudnienia pojawiły się także w banku BPS. Trwały od piątku godziny 23:00 do soboty 1:00. Klienci nie mogli skorzystać z systemu bankowości internetowej. 

Problemy z płatnościami w Internecie

W ten weekend prace administracyjne planuje również Bank Pocztowy. - W niedzielę 29.01.2023 r. w godz. 08:00-14:00 wystąpi brak możliwości wykonywania transakcji 3D Secure - czytamy w komunikacie.

Tego samego dnia usługi bankowe zawiesi Volkswagen Bank Polska. Utrudnienia pojawią się w godzinach 20-22. - W tym czasie dostęp do rachunków i kart płatniczych może być utrudniony. Mogą wystąpić również problemy z bankowością elektroniczną, aplikacją mobilną i płatnościami w internecie. Zaplanuj wcześniej swoje płatności, a jeśli potrzebujesz, wypłać gotówkę z wyprzedzeniem - podano na stronie banku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej informacji na ten temat w TVN24.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Peter Dazeley