Newsy

Nowy odcinek "Usta Usta 5": Czy Magda zgodzi się zamieszkać z Adamem?

Newsy

TVN

Trzeci odcinek piątego sezonu kultowego serialu "Usta Usta" jest już dostępny na Playerze. Tę radosną dla fanów wieść ogłosiła na Instagramie Anna Czartoryska-Niemczycka, która wciela się w postać Magdy. Czym tym razem zaskoczą nas bohaterowie?

"Usta Usta 5" - serial, który pokochali widzowie

"Usta Usta" to hitowy serial stacji TVN, który po dekadzie doczekał się kontynuacji z popularnymi aktorami znanymi z poprzednich serii – Pawłem Wilczakiem, Sonią Bohosiewicz, Wojtkiem Mecwaldowskim, Magdaleną Popławską czy Marcinem Perchuciem. Od 12 kwietnia, co poniedziałek nowe odcinki piątego sezonu dostępne są na Player.pl, o czym przypomniała Anna Czartoryska-Niemczycka.

- Na @player.pl czeka już na Was nowy odcinek @ustausta.tvn – napisała aktorka na Instagramie, publikując zdjęcie z Pawłem Wilczakiem.

Post ten wzbudził wielką radość wśród fanów serialu, którzy zamieszczają w komentarzach emotikony "serduszek" i "braw". Kolejne miłe słowa pojawiły się na oficjalnym profilu serialu "Usta Usta".

- Prawdziwy serial, pokazujący ludzi po 40., którzy potrafią się bawić, żyją – czytamy.

"Usta Usta 5" – odcinek trzeci

Przed nami trzeci odcinek piątego sezonu, który trzyma w napięciu i niejednego widza zaskoczy. Czego możemy się spodziewać? Adam (Paweł Wilczak) zbiera się na odwagę i proponuje Magdzie (Anna Czartoryska-Niemczycka) wspólne mieszkanie. Kobieta zgadza się, ale potem zmienia decyzję. Do Adama wprowadza się Krzysztof (Marcin Perchuć), którego nie stać na wynajęcie mieszkania. Z kolei jego była żona odnosi sukces. Kto czuje się pominięty przez Agnieszkę? Kogo Adam pozna w nowej pracy? Aby przekonać się o tym, obejrzyj już teraz najnowszy odcinek serialu "Usta Usta" w player.pl

5. sezon serialu "Usta Usta" - gdzie można obejrzeć?

Najnowszy sezon bawiący tysiące widzów dostępny jest na platformie Player.pl od 12 kwietnia. Premierowe odcinki "Usta Usta" publikowane są w każdy poniedziałek.

Zobacz także:

"Hotel Paradise 3". Trzech singli na Rajskim Rozdaniu. Takiego rozwoju wypadków nikt się nie spodziewał

"MasterChef Junior". Poznaliśmy najlepszą piątkę młodych kucharzy. Kto opuścił program?

Raper, mąż, tata Bogny oraz...wędkarz, czyli Liber i jego życie rodzinne. "Zawsze potrafił wyważyć świat muzyki z rolą ojca"

Zobacz wideo: „Usta Usta” powraca. Jak wyglądała praca na planie serialu?

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: player.pl

Pozostałe wiadomości