Newsy

Kobieta urodziła w toalecie na lotnisku. Dziecko otrzymało wyjątkowe imię

Newsy

iStockphotoManuel-F-O/Getty Images

Do niecodziennego zdarzenia doszło na lotnisku w Miami. Jedna z pasażerek niespodziewanie zaczęła rodzić. Salę porodową zastąpiła toaleta, a personel medyczny pracownicy terminala. Z ich pomocą na świat przyszła zdrowa dziewczynka.

Kobieta urodziła w toalecie na lotnisku

Przyszłe mamy na kilka tygodni przed rozwiązaniem omawiają z lekarzem szczegóły porodu. Starają się uściślić jego możliwy przebieg, a także to gdzie i przy kim chcą rodzić. Niestety, czasem zdarza się, że do realizacji ustaleń nie dochodzi. Tak stało się w przypadku pewnej kobiety, która leciała do Hondurasu, z przesiadką na lotnisku w Miami.

Przyszła mama nie dotarła do celu na czas, bo jej dziecko postanowiło przyjść na świat wcześniej, niż spodziewali się tego lekarze. W rezultacie kobieta urodziła córkę w lotniskowej toalecie. Na pomoc jej przyszli pracownicy lotniska. Dzięki nim na świat przyszła zdrowa dziewczynka. Władze portu lotniczego poinformowały, że zarówno mama, jak i maluch czują się dobrze.

Dziewczynka otrzymała nietypowe imię

Kobieta postanowiła nazwać swoją córeczkę Mia od Miami International Airport. Grega China, rzecznik portu lotniczego w Miami w rozmowie z dziennikarzami wyznał, że obsługa lotniska czuje się zaszczycona, że mogła pomóc kobiecie i odebrała poród. - Jesteśmy dumni, słysząc, że dziecku nadano imię Mia z powodu jej narodzin na naszym lotnisku – dodał w rozmowie z serwisem mother.ly.

Zobacz wideo: 43 proc. porodów to cesarskie cięcie

Zobacz także:

Anna Dereszowska jest w ciąży. Zdjęcie brzuszka rozczula. "Trójka…. To jest przygoda"

Cesarka na życzenie? "Wskazania do cięcia cesarskiego są ściśle określone w wytycznych. Nie szukajmy ich na siłę"

"Golizna to dewiacja" kontra "nagość to swoboda". Jak rozsądnie podejść do tematu nagich dzieci na plaży?

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości