TVN i Polsat w związku? Wyjaśniamy, o co chodzi. "Przepraszam, coś się kliknęło"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Facebook/Polsatnews.pl

Nie od dziś wiadomo, że internetowe trendy potrafią niczym wirus opanować wirtualny świat. Aktualnie furorę w sieci robią memy inspirowane wpadką pewnego mieszkańca Gdańska. Jego pomyłka przyczyniła się do powstania naprawdę imponującej ilości memów.

TVN i Polsat są w związku

Czy TVN i Polsat są w związku? Tak wynika z najnowszego postu opublikowanego na Facebooku TVN. - Ups, Polsat coś się kliknęło - czytamy w opisie. Zaskakujący wpis skomentowało ponad 600 fanów. Jak się okazuje, niektórzy doskonale wiedzieli, co było inspiracją do stworzenia poniższego zrzutu ekranu.

Internet i technologia

Czy technologia nas ogłupia?
Czy technologia nas ogłupia?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Ten mem, tak jak i setki innych krążących po sieci obrazków powstał za sprawą śmiesznej wpadki pewnego mieszkańca Gdańska, a jego pomyłka stała się wdzięcznym tematem do memów. Co takiego zrobił Pan Andrzej?

"Co to ma być" i "Przepraszam, coś się kliknęło" - skąd to się wzięło?

Mężczyzna przypadkowo ustawił status na Facebooku, że jest w związku z Panem Józefem. Ten zaskoczony całą sytuacją zapytał w komentarzu pod postem: "Co to ma być". Okazało się, że nawet sam autor nie mógł zrozumieć, jak udało mu się ustawić ich związek, dlatego na pytanie odpowiedział krótko: "Przepraszam, coś się kliknęło".

Jeden z internautów dostrzegł tę zabawną konwersację i postanowił podzielić się nią z innymi. W ten sposób już od soboty screen z tablicy Pana Andrzeja bawi do łez tysiące Polaków. Przeglądając sieć trudno nie natrafić na memy inspirowane konwersacją mężczyzn.

Trend wykorzystały też duże firmy, często łącząc się w parę z konkurencyjnymi przedsiębiorstwami. Furorę robią obrazki związane ze sportem. Internauci łączą w pary m.in. Roberta Lewandowskiego i Igę Świątek, zestawiają ze sobą również partie polityczne czy bohaterów literackich.

Jak na nagłą sławę zareagował Pan Andrzej? - Na stare lata popularność nie zaszkodzi - napisał na swoim Facebooku.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Facebook/Polsatnews.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN Facebook