Newsy

Nowy sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej". Prowadząca: "Złamałam palec, ale jestem nie do zdarcia"

Newsy

Dorota Szelągowska znów wyruszyła w Polskę, by pomagać tym, którzy pomagają innym. W misji dzielenia się dobrem będzie jej towarzyszyć niezastąpiona ekipa - w tym uwielbiani przez widzów stolarz Darek, Marika i Dominik. Wszyscy razem starają się zapewnić nowym bohaterom prezent, którego się nie spodziewają - totalny remont domu lub mieszkania.

"Totalne remonty Szelągowskiej" 2. sezon

Dorota Szelągowska wraca, by pomagać kolejnym codziennym-niecodziennym bohaterom. Wraz ze swoją niezastąpioną ekipą przejedzie całą Polskę, by spełnić marzenia tych, którzy bezinteresownie dzielą się dobrem - które, jak przekonuje prowadząca, zawsze wraca.

- Na pewno będzie mnóstwo wzruszeń. Ten program jest wzruszający i ona nawet nas wzrusza wszystkich. Daje nam siłę i poczucie, że robimy coś dobrego. Będą fantastyczni ludzie. Uruchomiliśmy falę, gdzie cisi bohaterowie są bardziej zauważalni - zdradziła Szelągowska. W nowym sezonie możemy się zatem spodziewać kolejnych wzruszających historii, nietuzinkowych postaci i pomysłowych projektów. "Totalne remonty" odsłonią przed nami nie tylko to, co kryje się za starą boazerią, ale też to, jak wiele dobra jest wśród nas.

"Totalne remonty Szelągowskiej" znów nas zachwycą

Nowy sezon "Totalnych remontów" będzie obfitował w spektakularne metamorfozy. Obejrzeć będziemy je mogli już od 19 kwietnia. Odcinki będą emitowane na antenie TVN w poniedziałki o 21:30. Będą również dostępne na platformie Player.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej" w Gdańsku

Kogo poznamy w pierwszym odcinku? Na inaugurację drugiego sezonu Dorota zabierze nas do Gdańska. Mieszkająca tam Ania jest opiekunką w domu dziecka. Z dnia na dzień została prawnym opiekunem trójki dzieci. O ile jej serce pełne jest miłości i gotowości do poświęcenia, o ile mieszkanie koniecznie potrzebuje remontu. Szelągowska zaś ma na niego pewien pomysł - czy spodoba się bohaterce odcinka? Mamy nadzieję, bo Dorota z poświęceniem dokonała kolejnej metamorfozy. - Złamałam palec, ale jestem nie do zdarcia - powiedziała w programie.

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska o nowym sezonie "Totalnych remontów Szelągowskej"

Zobacz też:

Nowy program z Dorotą Wellman. Poznaj niezwykłe historie tych "Inspirujących kobiet"

Dieta niemowlaka – co powinno się w niej znaleźć? Przepisy na zdrowy obiadek i deser

Ewelina Lisowska szczerze o sylwetce. "Czy mam się wstydzić, że nie zrobiłam perfekcyjnej formy?"

Autor: Ola Lipecka

Źródło: TVN.pl

Pozostałe wiadomości