Newsy

Top Model: Przedostatni odcinek programu. Co się wydarzy?

Newsy


Dziś w studiu Dzień Dobry TVN gościła reżyserka pokazów mody i jurorka Top Model, Katarzyna Sokołowska. Opowiedziała o tym, czego możemy spodziewać się w nadchodzącym odcinku programu.

Już dziś o 21:30 emitowany zostanie 12., a tym samym przedostatni odcinek programu „Top Model”. Emocje rosną!

Nowy odcinek programu

Dwunasty odcinek programu będzie zwieńczeniem pracy uczestników w całym sezonie. Dowiemy się, jak modelki poradziły sobie na wybiegach podczas tygodnia mody. Kto wygrał najwięcej castingów? Przewagę nad innymi miały Olga i Sandra.

Ta grupa uczestników wyjątkowo działa na wyobraźnie widza. Każdy z nich jest bohaterem programu. Bardzo silne osobowości, bardzo określone. Moment rywalizacji też jest już bardzo widoczny na ostatniej prostej.

– powiedziała Kasia Sokołowska.

W najnowszym odcinku dowiemy się przede wszystkim, kto wejdzie do finałowej trójki. Za tydzień, 25 listopada odbędzie się wielki finał programu.

Sesja zdjęciowa nad Morzem Czarnym

Uczestnicy podczas ostatnich odcinków wyjechali na Fashion Week do Stambułu. Tam mieli możliwość poznać prawdziwy świat modelingu i zmierzyć się z modelami i modelkami z całego świata.

Podczas 12. odcinka pokazana zostanie finałowa sesja. Uczestnicy pozowali na tle skalistego wybrzeża Morza Czarnego. Fotografował ich jeden z najlepszych tureckich fotografów modowych - Mehmet Erzincan. Artysta pracuje ze znanymi na całym świecie modelkami. Na swoim koncie ma m.in. okładki do tureckiego Harpers Bazaar.

Uczestnicy osiągnęli wspaniałe efekty w tej edycji. Muszę powiedzieć, że każdy z nich zrobił gigantyczny krok. Ten program daje im niezwykły rozwój.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości