Zapowiedź 5. odcinka serialu "The Last of Us". Co czeka Ellie i Joela? Fani dowiedzą się wcześniej

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
HBO
Bella Ramsey i Pedro Pascal

Ekranizacja gry "The Last of Us" podbija serca nie tylko widzów, ale również krytyków. W Stanach Zjednoczonych pierwszy odcinek obejrzało 4,7 milionów widzów. Kolejny, 5. odcinek będzie można obejrzeć przed spodziewanym czasem premiery. Co się wydarzy? Sprawdź zapowiedź. 

Co wydarzy się w 5. odcinku "The Last of Us"

W ostatnim odcinku ponownie nasza uwaga została nakierowana na głównych bohaterów - Ellie i Joela. Ruszyli oni w dalszą drogę autem Billa. Mężczyzna i jego podopieczna trafili do miasteczka, w którym nie było miło ani przyjemnie. Poznali także nową postać - Kathleen, przywódcę wrogiej grupy walczącej o wpływy. Znaleźli się w bardzo nieprzychylnym sobie położeniu. Jak rozwinie się akcja?

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

W trailerze 5. odcinka widzimy zamieszki, Kathleen mówi o dobrych wieściach - Kansas City jest wolne. Jej ton oraz mimika nie wskazują jednak, aby to była rzeczywiście dobra wiadomość. W kolejnym odcinku poznamy dalsze losy Ellie i Joela, którzy wpadli w zasadzkę. Dodatkowo poznają nowych bohaterów. Już w poprzednich epizodach widzieliśmy umacniającą się więź między mężczyzną a jego podopieczną - zaczęli ze sobą współgrać i na sobie polegać. Teraz czeka ich kolejna walka i starcie z zarażonymi. Jak sobie poradzą?

Zapowiedź 5. odcinka "The Last of Us"

Zobacz zwiastun 5 odcinka "The Last of Us":

Gdzie i kiedy oglądać "The Last of Us" - przyspieszona premiera

Już w trailerze zapowiedziano, że odcinek zostanie wyemitowany w najbliższy piątek w Stanach Zjednoczonych. To oznacza, że piąty odcinek pojawi się online już 11 lutego, w sobotę. Wszystkie odcinki można oglądać na platformie HBO Max. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też na TVN24

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: HBO

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN/x-news

Pozostałe wiadomości