Gwiazdy wspominają Tinę Turner, nie żyje Riad Haidar, zabrano 12 dzieci z rodziny zastępczej ze śladami pobicia. Oto najważniejsze newsy czwartku

Autor:
Daria
Pacańska
Tina Turner nie żyje
Tina Turner nie żyjeDzień Dobry TVN
wideo 2/23

W czwartek, 25 maja wiele się działo w show-biznesie: gwiazdy wspominały Tinę Turner, ruszył "Hotel Paradise All Stars". Pojawiły się też przykre informacje o śmierci aktora znanego z serialu "Na Wspólnej" i Riada Haidara. Media informowały również o dramatycznych wydarzeniach w jednej z rodzin zastępczych.

Gwiazdy wspominają Tinę Turner. "Była jedną z największych artystek wszech czasów"

Tina Turner odeszła w wieku 83 lat. Informacja o śmierci artystki poruszyła świat. Gwiazdy wspominają i żegnają królową rock’n’rolla. Głos zabrał między innymi Eros Ramazzotti, który w 1997 roku nagrał z Tiną Turner piosenkę "Cose Della Vita". W sieci opublikował archiwalne wideo, które podpisał wzruszającymi słowami.

- Była jedną z największych artystek wszech czasów, wspaniałą kobietą, światową ikoną. Tina była dla nas wszystkich symbolem w każdej formie, artystycznej i ludzkiej. Tracimy najlepszego i niezwykłego człowieka – napisał.

"Hotel Paradise All Stars". Co się wydarzy w 1. odcinku?

Drzwi do raju znów zostaną otwarte. W programie "Hotel Paradise All Stars" gwiazdy poprzednich edycji będą szukać drugiej połówki. Spragnieni mocnych wrażeń i żądni przygód single trafią do rajskiej willi, gdzie rozpocznie się gra o miłość i wielkie pieniądze. Bohaterowie sześciu sezonów randkowego reality show, którzy wciąż są singlami, ponownie przekroczą progi willi. Jak będzie wyglądało pierwsze spotkanie?

Egzamin ósmoklasisty 2023 z języka angielskiego - arkusze

W czwartek 25 maja 2023 uczniowie szkół podstawowych przystąpili do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Podejście do niego jest obowiązkowe, aby ukończyć szkołę, jednak nie da się go nie zdać. Sprawdź oficjalne arkusze i transkrypcję z nagrań.

Riad Haidar nie żyje. Kim był?

Zmarł Riad Haidar był cenionym lekarzem, posłem i działaczem społecznym. To ojciec Kamila Haidara, męża Zosi Ślotały. Informacja o śmierci została przekazana za pośrednictwem jego profilu na Facebooku. - Cudowny człowiek, wybitny lekarz. Ogromna strata - pisali internauci.

Łęgowo. Służby odebrały rodzinie zastępczej 12 dzieci 

Wielkopolska policja zatrzymała małżeństwo, które było rodziną zastępczą dla dwanaściorga dzieci. Podopieczni pary - z wyraźnymi śladami bicia i maltretowania - zostali przewiezieni do szpitala. - Były bite i maltretowane. Wszystkie wymagały przewozu do szpitala. Na miejscu była prokuratura i policja - powiedział rzecznik wojewody wielkopolskiego Jarosław Władczyk.

Nie żyje Maciej Kujawski. Aktor znany z "Na Wspólnej" miał 70 lat. Był polskim głosem Kubusia Puchatka

Zmarł Maciej Kujawski. Informację o jego śmierci przekazał 25 maja Teatr Kwadrat za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor był znany między innymi z serialu "Na Wspólnej" oraz licznych sztuk realizowanych w teatrze Andrzeja Nejmana.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images, East News

Pozostałe wiadomości