Newsy

Trzylatka porwana przez latawiec. Dziewczynka uniosła się na kilkanaście metrów [WIDEO]

Newsy

Moment RF roevin/Getty Images

W czasie trwającego w Hsinchu, na Tajwanie, Międzynarodowego Festiwalu Latawców jeden z nich poderwał trzyletnią dziewczynkę i uniósł ją bardzo wysoko. Dziecko zawisło przez chwilę w powietrzu po czym spadło w tłum uczestników imprezy obserwujących zdarzenie. Nagrania z tego zajścia trafiły do sieci.

Panika na festynie

W znajdującym się około 80 kilometrów od stolicy Tajwanu Hsinchu doszło do niecodziennego zdarzenia. Podczas rodzinnego festynu trzylatka została niespodziewanie porwana przez latawiec na oczach rodziców oraz innych uczestników zabawy. Dziewczynka bezwładnie uniosła się kilkanaście metrów nad zebranym poniżej tłumem. Po chwili dziecko opadło z powrotem na ziemię, gdzie zostało złapane przez osoby obserwujące zajście.

Przyczyna wypadku

Za przyczynę zdarzenia uważa się wiejący w czasie festynu silny wiatr. Jak podały władze miasta Hsinchu, jeden z latawców owinął się wokół dziewczynki i uniósł ją. Lokalne media donoszą, że trzylatka odniosła niewielkie obrażenia.

Z uwagi na zaistniałą sytuację festyn został zamknięty.

Denver, Kolorado, USA. Samotny jastrząb spotkał w powietrzu towarzysza. Nieufny ptak zatoczył wiele kół wokół nietypowego przyjaciela. Podniebnym kolegą okazał się być latawiec puszczany na wietrze przez małą dziewczynkę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

12-letnia dziewczynka ożyła na chwilę przed pogrzebem. Czym jest syndrom Łazarza?

Minister zdrowia wprowadza zmiany zasad kwarantanny i izolacji

Edward Miszczak o zmianach w Dzień Dobry TVN: "Polowanie na nową parę trwa"

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości