Newsy

Świąteczne miasteczko Dzień Dobry TVN w Kołobrzegu. Bartek Jędrzejak: "Czekamy na was"

Newsy

Pogoda na łodzi - sprawdzamy bezpieczeństwo na morzu

Kołobrzeg to miasto, które o każdej porze roku zachwyca zarówno mieszkańców, jak i turystów. Latem można wygrzewać się na pięknych i szerokich plażach, a właśnie teraz, w sezonie zimowym, to idealne miejsce na regenerację, relaks i odpoczynek z dala od zgiełku. Już 10 grudnia na kołobrzeskim Placu Ratuszowym powstanie świąteczne miasteczko Dzień Dobry TVN.

Zima w Kołobrzegu

Kołobrzeg to wyjątkowe miasto, w którym spokój i harmonia łączą się z regeneracją i aktywnym wypoczynkiem. To właśnie w tym nadbałtyckim kurorcie można się wyciszyć, spacerując po parkach nadmorskich, deptaku, molo lub nad samym brzegiem morza. Fani nordic walkingu czy rowerowych wycieczek również świetnie się tu odnajdą.

Kołobrzeg zimą staje się iście magicznym miejscem. Na zabytkowym rynku w centrum miasta otwiera się co roku jarmark bożonarodzeniowy. Ci, którzy wybierają się tutaj na zimowy odpoczynek, mogą korzystać z walorów zdrowotnych wody solankowej czy pokładów borowiny. Przytulne, nadmorskie miasto, pełne komfortu, przyciąga nie tylko naturą, ale również urokliwą architekturą.

Spokój i regeneracja to największa zaleta Kołobrzegu o tej porze roku. Zimą pozostaje to, co stanowi prawdziwy urok tego miasta - morze, kilometry niemal pustych plaż, zapach słonej wody. To idealna sceneria dla wyciszających spacerów, joggingu bądź morsowania. Ponadto oddychanie powietrzem nasyconym jodem ma prozdrowotną moc.

Świąteczne miasteczko w Kołobrzegu

Już 10 grudnia w Dzień Dobry TVN będziemy łączyć się na żywo z zimowego i niezwykle świątecznego Kołobrzegu.

- Czekamy na Was. Chcemy, żebyście zostali naszymi pomocnikami, naszego dzieńdobrowego Mikołaja. Jutro (10 grudnia - przyp. red.) w Kołobrzegu nasze świąteczne miasteczko od godz. 8:00 do godz. 11:30 - zapowiedział Bartek Jędrzejak.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości