Newsy

Polka wystąpi z Jennifer Lopez podczas finału Super Bowl 2020

Newsy

Aktualizacja:

Klaudia Antos, która wzięła udział w 9. edycji programu "You can dance - Po prostu tańcz!" wystąpi na jednej scenie razem z Jennifer Lopez! U boku gwiazdy, Polka zatańczy podczas finału Super Bowl 2020, które śledzi ponad... 100 mln widzów.

Klaudia Antos na Super Bowl 2020

Super Bowl to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowym i telewizyjnym w Ameryce. Czas antenowy przeznaczony na reklamy jest horrendalnie drogi. Wydarzenie co roku bije rekordy oglądalności. Nic więc dziwnego, że gwiazdy mają chrapkę na występ podczas tego niezwykle emocjonującego spotkania. To prawdziwe wyróżnienie wystąpić podczas Halftime Show na Super Bowl 2020.

Co roku podczas finału występują największe gwiazdy, tj. Black Eyed Peas, Lady Gaga, Maroon 5, Justin Timberlake, Beyonce, Coldplay, Katy Perry, Lenny Kravitz, Bruno Mars, Red Hot Chili Peppers czy Madonna. Podczas tegorocznych rozgrywek w futbolu amerykańskim na stadionie Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie zmierzą się San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs. 2 lutego 2020 roku publiczność rozgrzeją występy Jennifer Lopez i Shakiry.

Okazuje się, że u boku największej latynoskiej gwiazdy zatańczy polska tancerka. Klaudia Antas spełni swoje marzenie już za kilka dni! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z próby przed wielkim występem.

Kim jest Klaudia Antos?

Pamiętacie Klaudię Antos? Wzięła udział w dziewiątej edycji show TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Klaudia występowała w teledyskach polskich gwiazd, tj. Maryla Rodowicz, Doda, Ewelina Lisowska i Honorata Skarbek. Po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych nawiązała wartościowe kontakty, dzięki którym współpracuje obecnie z najlepszymi choreografami na świecie.

To wielki sukces dla polskiej tancerki. Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ także:

Autor: Magdalena Szmidt

Pozostałe wiadomości