Newsy

Nowy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Szykuje się kilka ważnych zmian

Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który cieszy się ogromną popularnością. Dla wszystkich fanów formatu mamy dodrą wiadomość! Już niedługo wystartuje kolejny sezon produkcji. Gdzie i od kiedy będzie można go oglądać?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca na antenę

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji TVN. Nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się kontynuować emisję show. Pierwszy odcinek 6. sezonu będzie można zobaczyć już we wtorek, 7 września 2021 roku, o godzinie 21.30.

Do tej pory pogram emitowany był w piątki o 20.35. Warto dodać, że to nie jest jedyna zmiana, która czeka fanów programu. Poprzednie serie "Śluby od pierwszego wejrzenia" pokazywała stacja TVN7. Tym razem show zostanie wyemitowane na antenie TVN-u.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - co to za program?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowany jest od 2016 roku. Grupa ekspertów zaproszona do udziału w programie - na podstawie cech osobowości - łączy ze sobą ludzi, którzy mają szansę stworzyć udane małżeństwo. Uczestnicy show swojego partnera poznają dopiero w dniu ślubu. Przez kolejne tygodnie widzowie mogą obserwować, jak rozwijają się poszczególne relacje. W ostatnim odcinku pary decydują, czy chcą kontynuować związek, czy też chcą go zakończyć.

Najbardziej znanym małżeństwem z programu są Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z 3. edycji show, którzy doczekali się już dwójki dzieci. Swój związek utrzymali też Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik z 4. edycji show. Para oczekuje właśnie narodzin pierwszego dziecka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim życiu po programie

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości