Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pierwsze zgrzyty w małżeństwie Laury i Macieja. "Coś nie gra"

Newsy

Widzowie 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" niemal od początku zakładali, że związek Laury i Macieja musi się udać. Pojawiały się nawet głosy wskazujące na to, że tylko ta para w 5. sezonie została dobrze dobrana. Teraz okazuje się, że fani programu mogą się mylić. W podróży poślubnej pojawiają się bowiem pierwsze zgrzyty.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 7. – Laura i Maciej w podróży poślubnej

Od momentu ślubu Laura i Maciej niemal nie odstępowali się na krok. Bardzo dużo rozmawiali także w drodze do hotelu, w którym mają spędzić podróż poślubną. Opowiedzieli sobie o swoich trudnych doświadczeniach rodzinnych. Laura wyjawiła, że jej rodzice nie żyją, a Maciej przyznał, że ma bardzo trudne relacje z mamą. – Czuję się z nim dobrze – zapewniła świeżo upieczona żona mówiąc o swoim mężu.

Później przyszedł jednak czas na pierwsze problemy. Im więcej Laura i Maciej rozmawiają, tym więcej różnic zauważają. Laura zaczyna podejrzewać, że jej mąż ma zupełnie inne podejście do życia niż ona. Zwłaszcza w jednym aspekcie życia. Maciej zauważył, że Laura nie patrzy mu w oczy, gdy rozmawiają na ważne tematy. – Coś nie gra – słyszymy jak mówi w zapowiedzi 7. odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5".

Czy uda im się pokonać przeciwności?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 7. – gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" zadebiutował w telewizji w 2016 roku. Piątą edycję można oglądać od lutego 2021 roku.

Nowy, 7. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" zostanie wyemitowany w piątek, 9.04.2021 o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także w Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości