Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Zazdrość, łzy i "ostatnia wspólna kolacja". Co się wydarzy?

Newsy

Na podjęcie decyzji dotyczącej wspólnej przyszłości, bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" mają już tylko tydzień. W 12. odcinku nie zabraknie emocji. Jak wyglądają relacje Izy i Kamila, Igi i Karola oraz Laury i Macieja?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 12. Co się wydarzy?

Po kilku wspólnie spędzonych tygodniach, przychodzi czas podsumować. Przed uczestnikami programu TVN7 trudne chwile. W związku Izy i Kamila pojawiły się pierwsze nieporozumienia. Teraz okaże się, że Iza... jest zazdrosna! Wszystko przez to, że pod jej nieobecność, Kamil gościł w swoim mieszkaniu koleżankę. - Jak to? Koleżankę zaprasza się do domu, gdy żona pojechała? - pyta zdegustowana Iza w zapowiedzi 12. odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Kryzys wciąż widoczny jest także u Igi i Karola. Pojawią się łzy bezsilności. - Ja już nie chcę się kłócić, Karol. Ja już nie mam siły. Mam dosyć tego - stwierdza Iga i wybucha płaczem. Z kolei jej mąż przyznaje, że został przez nią zraniony.

Co u Laury i Macieja? Niestety, w tym związku na próżno szukać wspólnych punktów zaczepienia. Kiedy Maciej mówi, że Laura zaczyna się do niego przekonywać, ona wznosi toast za "ostatnią wspólną kolację". Czy ta relacja nie ma szansy na przetrwanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 12. Kiedy premiera?

W każdej parze ujawnia się osoba, której zależy bardziej na związku. Ale czy to pomoże przetrwać małżeństwom? Czy wystarczy tylko upór jednej strony żeby związek się nie rozpadł? Gdzie szukać pomocy? Odpowiedzi na te pytania już w wkrótce.

12. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" w piątek, 14.05.2021 roku o godz. 20:30 w TVN7. Oglądać go można także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości