Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iza do Kamila: "Trochę trzeba się kontrolować, nie mamy po 15 lat"

Newsy

Ślub od pierwszego wejrzenia
TVN7/Player

Wszystkie pary 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" muszą zmierzyć się z kryzysem - nie ominął on nawet Izabeli i Kamila, którzy od ślubu sprawiali wrażenie dopasowanych idealnie. Czy to było tylko złudzenie?

Iga wyjechała od Karola: "Muszę od niego odpocząć"

Nad małżeństwem Igi i Karola zawisły czarne chmury. Iga decyduje się wyjechać od męża i na kilka dni zerwać kontakt. - Chcę i jemu dać czas i sobie. Bo jak będziemy pisać i rozmawiać, to będziemy wracać do tych problemów - tłumaczyła Iga. - Można przejść przez ten eksperyment z uśmiechem, fajnie. Ja też myślałam, że my tak przejdziemy, że to będzie dla nas tak łatwe, prześlizgujemy się do decyzji. Ale nie jest tak łatwo - podsumowała.

W całej sytuacji trudno też odnaleźć się Karolowi. - Może ja jestem w takim momencie zagubienia, że potrzebuję pomocy, tylko się boję o nią poprosić. Może faktycznie jest tak, że nie mam racji, że postępuję źle - zastanawiała się.

Do pary z interwencją przyjechał Piotr Mosak. Wyłumaczył im mechanizmy, które zaszły w ich związku i już wyglądało na to, że wszystko wraca na dobre tory. Wtedy jednak para udała się na wodę.

Pierwszy kryzys u Izy i Kamila

Iza i Kamil szybko postanowili ze sobą zamieszkać i na początku wszystko układało się idealnie. Iza czekała na męża, kiedy ten wróci z pracy, on z kolei obsypywał ją kwiatami i niespodziankami. Do budowania relacji przyczyniali się także ich bliscy, którzy nie ukrywali sympatii do nowych członków rodziny. Izabela postanowiła zadbać o to, aby ich mieszkanie wyglądało przytulniej i tu spotkał ją zawód - mąż nie docenił jej starań. To była pierwsza z kilku sytuacji, które finalnie doprowadziły do kryzysu. Już chwilę później obserwujemy parę w restauracji - to, że doszło między nimi do nieporozumienia jest oczywiste.

- Jakby nie było, to coś się gdzieś zepsuło - zaczęła rozmowę Izabela. - Ty po prostu nie kontrolujesz tego, co Ty mówisz. No trochę trzeba się kontrolować, nie mamy po 15 lat i musimy robić tak, żeby jeżeli Ci na kimś zależy, żeby odnosić się do tej osoby z szacunkiem - tłumaczyła mężowi. Na koniec para postanowiła, że na jakiś czas się rozstaną. - Zobaczymy, jak będzie dalej. Na dzień dzisiejszy jest tak, jak jest - podsumowała Izabela.

Laura i Maciej odwiedzili przyjaciół

Ta para wciąż prowadzi długie rozmowy, co z jednej strony dobrze wróży, ale z drugiej - irytacja dziewczyny jest już mocno widoczna. Po tym, jak w ubiegłym tygodniu Laura i Maciej wybrali się z wizytą do brata Maćka, przyszedł czas na odwiedziny u bliskich Laury. W trakcie wizyty jej przyjaciółka urządziła chłopakowi przesłuchanie i choć Maciej zapewniał, że kompletnie mu to nie przeszkadzało - sytuacja wydawała się nieco niezręczna.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 11

Zobacz więcej:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości