Newsy

Iga i jej mąż ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie pasują do siebie? Jest komentarz Karola

Newsy

TVN7

Znamy już wszystkie pary 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie nie są jednak przekonani, czy każda ma szansę na przetrwanie. Największe wątpliwości dotyczą Igi i Karola.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Iga i Karol w dniu ślubu

Kiedy Iga po raz pierwszy zobaczyła swoje przyszłego męża, była zachwycona. Nie kryła emocji i podekscytowana stwierdziła, że "pierwsze wrażenie jest fantastyczne".

Wszyscy widzowie zauważyli jednak, że reakcja Karola była całkiem inna. Był zachowawczy w wyrażaniu opinii na temat swojej świeżo upieczonej żony. Stwierdził jedynie, że "woli brunetki". Podczas rozmowy z Igą był spokojny i nie okazywał emocji.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Iga i Karol rozstaną się?

Po emisji odcinka, w którym obejrzeliśmy śluby bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5", w sieci zawrzało. Widzowie nie kryją, że dobór par przez ekspertów programu bardzo ich zaskoczył. Wielu podejrzewało bowiem, że Iga dopasuje się energią z Kamilem, a Karol to odpowiedni kandydat na męża dla Izy.

Kiedy Karol opublikował na Instagramie zdjęcie z dniu ślubu, Internauci wyrazili swoje rozczarowanie w związku z tym, jak wyglądają pary nowej edycji telewizyjnego eksperymentu TVN7.

  • Chyba podmienili pary.... absolutnie pierwsze wrażenie, totalnie do siebie nie pasują.
  • No totalnie mi nie pasują do siebie…
  • Wizualnie... nie pasują zupełnie według mnie... zobaczymy charaktery

- czytamy w sieci.

Na tego typu komentarze postanowił odpowiedzieć sam Karol. - Za wcześnie, by oceniać. Mamy dopiero połowę sezonu – napisał. Później przypomniał jeszcze, że do obejrzenia jest jeszcze 7 odcinków. Tym samym zasugerował, że wszystko może się zdarzyć.

Jak potoczą się losy Igi i Karola w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 5"? Przekonamy się oglądając go w każdy piątek o godz. 20:30 w TVN7 oraz na Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 6 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości